Artūrs Biezais un Rihards Krēvics saņēmuši UEFA futbola pārvaldības sertifikātus

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.11.18.

Aizvadītajā nedēļā noslēgušās UEFA futbola pārvaldības izglītības programmas apmācības.

Novembra mēnesī noslēgušās UEFA futbola pārvaldības izglītības programmas apmācības, kas šogad pirmo reizi norisinājās Latvijā, programmas uzņemšanu uzticot Latvijas Futbola federācijai.

Deviņus mēnešus ilgās mācības noslēguši un CFM (Certificate in Football Management) sertifikātus saņēmuši arī divi FS Metta speciālisti – Artūrs Biezais un Rihards Krēvics.

Apmācību dalībnieki piedalījās gan klātienes praktiskajās, gan padziļinātās tālmācības sesijās, un šie izglītības kursi norisinājās Lozannas Universitātes paspārnē, kas ļauj dalībniekiem iekļauties Eiropas kredītpunktu pārneses un uzkrāšanas sistēmā (ECTS).

Programmas mērķis bija veicināt futbola speciālistu profesionālo darbību un izpratni futbola procesos, aptverot tādus tēmu lokus kā:

  • Pasaules futbola uzbūve;
  • Stratistiskā pārvaldība un menedžments;
  • Finanšu un cilvēkresursu pārvaldība;
  • Futbola mārketings un sponsoru piesaiste;
  • Sabiedriskās attiecības futbolā;
  • Pasākuma vadība;
  • Darbs ar brīvprātīgajiem.

Latvijai uzticētajā programmā, kas ilga no februāra līdz novembrim, piedalījās futbola un sporta speciālisti ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuva, Krievijas un Vācijas.
Ar programmas dalībniekiem strādāja vieslektori no UEFA, kā arī no Eiropas vadošajām izglītības iestādēm: Lozannas Universitātes, Londonas Universitātes, Milānas Bocconi Universitātes, u.c.

Apsveicam Artūru un Rihardu ar šo notikumu un novēlam sekmīgu turpinājumu profesionālajā karjerā!


Artūrs Biezais un Rihards Krēvics saņem CFM sertifikātu no UEFA pārstāvjiem un LFF prezidenta Kaspara Gorkša. Foto: LFF