Aizvadītajā nedēļā vairākas akadēmijas komandas aizvadījušas savas spēles.
Draudzības spēles, Rīgas un Latvijas čempionāta spēles aizvadījušas vairākas mūsu akadēmijas komandas.
Futbols 5 pret 5:
U-8:
Draudzības spēles pret ITFS Mārupe aizvadīja FS Metta/Rīga un FS Metta/Ķekava komandas, gūstot vērtīgu spēļu pieredzi.
Futbols 7 pret 7:
U-10:
Rīgas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas 2016. gadā dzimušie futbolisti.
B grupā FK Metta/2016 ar 8:3 pieveica JFK Daugava.
U-11:
Rīgas jaunatnes čempionāta B grupā FS Metta/Skanste ar 3:1 pārspēja JFC Corona Borealis, kā arī ar 7:1 pieveica Mārupes NSS/Babīte.
Rīgas jaunatnes čempionāta C grupā Skanstes SK/SS Metta ar 2:1 pārspēja FK Dinamo Rīga.
U-13:
“Ādas bumba” sacensībās mūsu 2013. gadā dzimušie puiši ar 0:7 piekāpās RFS Academy-2, bet ar 21:2 pieveica Mārupes NSS.
U-15:
Tikmēr 2011. un 2012. gadā dzimušo komanda “Ādas bumbas” sacensībās ar 0:9 piedzīvoja zaudējumu FK Tukums 2000/TSS, bet ar 2:1 pārspēja Futbola Parks Academy.
Futbols 9 pret 9:
U-13:
Veiksmīgi Latvijas jaunatnes čempionātu turpina FK Metta U-13 komanda (2013. gadā dzimušie futbolisti), ar 5:4 viesos līderu cīņā pieveicot Liepājas FS.
Divus vārtus guva Rodrigo Vīgants, bet pa reizei izcēlās Matīss Krols, Miks Kronpušs un Linards Vecais.
Tikmēr Attīstības grupā apvienotā Skanstes SK un FK Metta komanda ar 3:4 piekāpās Futbola Parks Academy.
Vārtus guva Ralfs Tverijons, Markuss Kūliņš-Priede un Martins Finkenfūss.
Futbols 11 pret 11:
U-14:
Vēl vienu uzvaru izcīnījusi mūsu 2012. gadā dzimušo komanda, ar 7:2 pārspējot FS Jelgava.
Divus vārtus guva Māris Dancis un Roberts Šūba, bet pa reizei iesita Heinrihs Latkovskis, Henrijs Garosa un Ernests Bērzkalns.
U-15:
FK Metta U-15 komanda (2011. gadā dzimušie futbolisti) turpināja Latvijas jaunatnes čempionātu, ar 2:6 piekāpjoties RFS Academy.
Abus vārtus guva Miks Tutāns.
Tikmēr Skanstes SK/FK Metta apvienotā komanda aizvadīja divas spēles: 4:4 neizšķirts pret Mārupes NSS un 0:1 zaudējums pret Jūrmalas FS.
Pret Mārupes komandu divus vārtus guva Artūrs Kaminskis, bet pa reizei precīzi bija Verners Visockis un Rolands Rācenis.
U-17:
Uzvaru Sportland Akadēmiju čempionātā izcīnījusi mūsu U-17 komanda, ar 4:0 pārspējot FS Jelgava.
Divus vārtus guva Filips Jankovskis, bet pa reizei iesita Roberts Vientiess un Andris Aizsilnieks.
Vēlam veiksmīgas turpmākās spēles!