Futbola skola / 06

Šīs komandas sasaukums ir īpašs ar to vien, ka 2006. gads ir arī FS Metta dzimšanas diena. Šī vecuma spēlētāji ir sadalīti “R6” un elites “E6” treniņgrupās.

FS Metta komanda savā pirmajā 8 pret 8 futbola gadā ieguva 1.vietu Rīgas čempionātā un 2.vietu LFF kausa izcīņā, bet 2017.gadā izcīnīja zeltu Rīgas čempionātā un 8.vieta LFF kausā. 2018.gadā FS Metta puiši vēlreiz nonāca labāko četriniekā Latvijas Kausa izcīņā, izcīnot 2.vietu.

Komanda sekmīgi piedalījusies vairākos elites un starptautiskos turnīros. 2017.gadā ar komandu strādāja Ivars Gailis, bet jau otro gadu pēc kārtas komandu vada treneris Romāns Kvačovs.

2019.gads futbolistiem būs pirmais izaicinājums futbolā 11:11, kā arī pirmo reizi futbolistiem būs iespēja piedalīties LFF reģionālo izlašu turnīros.

FS Metta/Rīga komanda šogad spēlē Elites grupā, kur 18 komadas dalās divās apakšgrupās pa 9 katrā, bet FS Metta/2006 spēlē Attīstības grupā, kur kopā spēlē 37 komandas četros reģionos. Šogad tas ir pirmais gads, kad 2006. gadā dzimušie futbolisti spēlēs futbolu 11 pret 11, bet pagājušajā gadā vairāki mūsu puiši jau izmēģināja savus spēkus lielajā futbolā pie gadu vecākiem. Ar ko vēl interesants šis gads? Šogad sākas Rīgas reģiona izlase, selekcijas treniņi, Talantu skates un reģionālais turnīrs. Viennozīmīgi šī būs ļoti interesanta sezona mums visiem, vajadzēs ļoti lielu izturību, katru spēli būs nepieciešams rādīt raksturu un mūsu labāko sniegumu, spēles saturu. Katru spēli centīsimies dominēt laukumā un ar katru spēli mums vajadzēs progresēt, attīstīties un pilnveidoties, pielietot spēlēs visas mūsu prasmes un izmantot praktiski nianses, kuras gatavojam treniņos.Romāns KvačovsFS Metta U-13 komandas treneris