Futbola skola / 05

Šī vecuma spēlētāji pārstāv Elites “E5” treniņgrupu. Komandas treneris kopš 2018.gada izskaņas ir Andrejs Gluščuks.

Komanda sekmīgi piedalījusies vairākos elites un starptautiskos turnīros, ieskaitot triumfu Elites turnīrā Zviedrijā BP Stadium Cup, kā arī 2017.gadā dalību “MIC” turnīrā Spānijā.

2005.gadā dzimušie futbolisti pagājušajā gadā izcīnīja Zelta godalgas Latvijas Jaunatnes čempionātā, bet 2018.gads komandai bija pirmais izaicinājums 11:11 futbolā, kurā tika izcīnīta 5.vieta Elites grupā.

Šī vecuma spēlētāji aizvada pirmo mācību gadu futbola klasē un šis ir vecums, kad spēlētāji tiek izsaukti uz Latvijas futbola federācijas veidotajām reģionālajām izlasēm.

2019. gada sezona ir zīmīga ar to, ka daudzi U-14 futbolisti, sekmīgi un pilnvērtīgi ir uzsākuši gaitas futbola klasē, kas dos tiem spēcīgu attīstības progresu meistarības pilnveidošanā. FS Metta treneri un personāls turpinās pielikt visaugstāko piepūles līmeni, lai sekmētu spēlētāju spēju izaugsmi un prasmi izmantot visus sagatavošanas veidus sacensību darbībā, lai spēlētāji un komanda sasniegtu visaugstākos rezultātus. Ticu, ka mūsu ambīcijas liek mums attīstīties un pilnveidoties, gūt panākumus, sasniegt mērķus, kurus sev esam izvirzījuši! Novēlu futbolistiem pierādīt sevi no pozitīvās puses gan sacensībās, gan spēlēs, gan mācībās, gan sadzīvē, kā arī ik katrā treniņ uzdevumā, veicot pat visdetalizētāko darbību ar maksimālu pašatdevi un profesionalitāti!Andrejs GluščuksFS Metta U-14 komandas treneris

 

  • Spēlētāji
  • Vārtsargs

    Aizsargs

    Pussargs

    Uzbrucējs