Virslīgas čempionāta sezonu noslēdzam ar atspēlēšanos no 0:3 un aizraujošu neizšķirtu

Ievietots 09.11.19.

Noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

Valmiera FC
3 - 3

Sestdien FK Metta komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Vidzemes Olimpiskajā centrā viesojoties pie Valmiera Glass ViA.

Spēle iesākās salīdzinoši piesardzīgi, notikumiem vairāk norisinoties laukuma vidusdaļā. Tomēr laika posms no 10. līdz 23. minūtei ļoti veiksmīgs izvērtās mājiniekiem.

Vispirms Tolu divas reizes bīstami uzbruka vārtiem – pirmajā reizē glāba stabs, otrajā Ošs, bet 14. un 19. minūtē divreiz no vārtu priekšas vārtus guva Punculs, izvirzot Valmiera Glass ViA vadībā.

Lai gan pa vidu mettiešiem pēc standartsituācijām bija pāris pusmomenti, 23. minūtē pēc centrējuma ar galvu precīzi sita Ērglis, rezultātu padarot pavisam nepatīkamu – 0:3.

Šāds rezultāts lika sasparoties un meklēt iespējas lauzt spēles gaitu. Valmieriešiem joprojām bīstams bija Tolu, bet aktīvāki bija viesi, un 36. minūtē aktivitāte uzbrukumā tika atalgota.

Lielisku individuālo reidu veica Matīss Zēģele un teicami sita tuvajā vārtu stūrī, taču tas aizraujošajā puslaikā nebija viss – 45. minūtē no asa leņķa precīzi sita Ričards Žaldovskis un komandas pārtraukumā devās pie rezultāta 2:3.

Aizraujošie notikumi turpinājās otrajā puslaikā – 47. minūtē Tamirlan Dzhamalutdinov uzreiz no stūra sitiena raidīja bumbu vārtu tīklā, panākot neizšķirtu (3:3)!

Drīz pēc tam pēc stūra sitiena mājinieki trāpīja pa pārliktni, bet turpmākās 20 minūtes aizritēja mettiešu zīmē – vairākas reizes no labas pozīcijas sita Dzhamalutdinov, izcils moments no tuvas distances bija Masanganem, bet rezultāts palika nemainīgs.

Spēles izskaņā, lai gan spēles temps nedaudz kritās, laukumā joprojām bija redzams atraktīvs futbols – komandas regulāri apmainījās ar bumbas kontroli, un bumba pārvirzījās no viena laukuma puses uz otru.

Noslēgumā vārti vairs gūti netika, spēlei noslēdzoties ar aizraujošu neizšķirtu 3:3. Jau nākamnedēļ mūsu futbolisti aizvadīs divas pārspēles par vietu 2020. gada Virslīgas čempionātā.