Veiksmi un izdošanos, Andri!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.06.21.

Klubs ziņo par Meistarkomandas aktualitātēm (Titula foto: Andris Kozlovskis).

FK Metta galvenais treneris Andris Riherts ir pieņēmis jaunu izaicinājumu savā trenera karjerā.

Kluba līdzdibinātājs, ilggadējais zaļi-balto treneris un sporta direktors kļuvis par pēdējo trīs gadu Latvijas čempionvienības Riga FC galveno treneri.

Andris ir viens no METTAs motoriem kopš kluba izveides, vadot Meistarkomandu kopš tās pirmās spēles 2007. gadā, tai skaitā ar FK Metta triumfējot 1. līgas čempionātā 2011. gadā.

METTAs kolektīvs, ģimene un draugi atbalsta Andri, sperot jaunu soli trenera karjerā – kluba atttīstībā Andris paspējis aptvert ļoti plašu spektru (visu paveikto nav iespējams nemaz uzskaitīt):

  • Audzēkņu piesaiste;
  • Treniņu vadīšana un organizēšana bērniem un jauniešiem;
  • Plaša mēroga kluba ikdienas darba organizācija;
  • Sporta direktora pienākumu veikšana;
  • Kluba metodikas izstrāde un pārraudzība;
  • Meistarkomandas galvenā trenera pienākumi.

Andra ieguldījums kluba un Meistarkomandas attīstībā bijis neatsverams un paliekošs – viens no METTAs gēna veidotājiem un piemēriem mūsu klubā.

Priecājamies, ka mūsu kluba treneris tiek novērtēts Latvijas mērogā! Vēlam izdošanos pieņemot jaunu izaicinājumu, un lai izdodas pierādīt savas spējas arī starptautiskās spēlēs šovasar!

Plašāku komentāru no Andra piedāvāsim nedaudz vēlāk – mūsu trenerim ir daudz sakāmā!

Lai gan profesionālā vidē sentimentālām sajūtām nav vietas, tomēr šoreiz pilnīgi bez tām neiztikt - Andris ir viens no kluba līdzdibinātājiem, bijis klubā no pašiem pirmssākumiem, blakus nozīmīgos un arī sarežģītos brīžos. Ilgu laiku nācās uzņemties un nest smagumu, kad klubam nebija citas iespējas. Tieši iziet grūtos posmus, arī pārspēles - tas nav bijis viegls uzdevums. Esam ļoti pateicīgi par uzņemšanos un redzam, ka arī aiz sevis Andris ir atstājis pietiekami spējīgu treneri paaudzi, kuriem klubs var uzticēties kā turpmākajiem Meistarkomandas treneriem. Paldies Andrim par uzņēmšanos, iet pa priekšu un nenobīties - ne tikai kā treneris, bet arī pasargājot klubu un ņemot vairākus sitienus uz sevi. Tas ļāvis aiz muguras citiem attīstīties un turpināt kluba iesākto misiju. Profesionālā vidē šādas situācijas notiek, un kā klubs esam tam gatavi un atbalstām trenera izvēli. Izdošanos Andrim kā trenerim un METTAi kā organizācijai arī turpmāk!Ģirts MihelsonsFK Metta valdes loceklis