Pirmajā pirmssezonas pārbaudes spēlē spēkosimies ar FK Žalgiris

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.01.23.

Sestdien savu pirmo spēli pirmssezonas ciklā aizvadīs FK Metta futbolisti.

FK Žalgiris
2 - 0
FK Metta

Sestdien, 21. janvārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīs pirmo pārbaudes spēli, gatavojoties 2023. gada Optibet Virslīgas sezonai.

Sezonas pirmajā pārbaudē mettiešiem sagaidāms duelis ar Lietuvas čempionvienību FK Žalgiris.

Par gaidāmo pretinieku:

FK Žalgiris ir viens no spēcīgākajiem klubiem Baltijā, pēdējo 10 sezonu laikā septiņas reizes izcīnot Lietuvas čempionu titulu, bet trīs reizes kļūstot par vicečempioniem.

Aizvadītajā sezonā Viļņas klubs ierindojās 1. vietā A Lyga čempionātā ar 36 spēlēs izcīnītajām 26 uzvarām un 84 punktiem, par 21 punktu apsteidzot sudraba godalgu ieguvējus.

Leišu klubs arī veiksmīgi startē Eirokausos, labāko rezultātu sasniedzot aizvadītajā sezonā, kad piedalījās Eiropas Konferenču līgā.

Abi klubi savā starpā tikušies četras reizes: 2012. gadā mūsu Meistarkomanda piedzīvoja zaudējumu ar 1:3; 2016. gadā FK Metta pieveica pretiniekus ar 1:0, bet divreiz 2019. gadā uzvaras ar attiecīgi 2:1 un 3:1 izcīnīja FK Žalgiris.

Komandas aktualitātes:

Līdzšinējā treniņprocesā FK Metta kodolu lielākoties veido akadēmijas audzēkņi, turklāt treniņprocesam ir pievienojušies arī trīs akadēmijas futbolisti – Alans Kangars, Emīls Aizpurietis un Ralfs Pakulis.

Pēc īres Meistarkomandas rīcībā atgriezies arī Lūkass Vapne, kā arī no šīs nedēļas atkal ar komandu kopā ir arī Mohamet Lamine Correa. Ar citām sastāva aktualitātēm var iepazīties ŠEIT

Tikmēr par pirmssezonā paredzētajām pārbaudes spēlēm lasi ŠEIT

Novēlam mūsu Meistarkomandai sekmīgu pirmo pārbaudes spēli pirmssezonas posmā!

FK Žalgiris – FK Metta

Sportima Arena, Viļņa

Sestdiena, 21. janvāris, plkst. 18:00