FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.12.22.

FK Metta noslēgusi sezonu un ziņo par sastāva aktualitātēm.

Meistarkomanda ir noslēgusi 2022. gada sezonu un raugās jau nākamās sezonas virzienā.

Pirms sezonas sākuma FK Metta ziņo, ka kluba rindās vairs neredzēsim leģionārus Ivan Harambasič un Jean Mbassi, bet pēc īres sava kluba rīcībā atgriezušies Valmiera FC spēlētāji Ingars Pūlis un Rūdolfs Zeņģis.

  • Harambasič Meistarkomandai pievienojās vasaras noslēgumā. Centra aizsargs aizvadīja 6 spēles (516 minūtes), taču sezonas beigās komandā vairs nepalika.
  • Mbassi 18 spēlēs sakrāja 1243 minūtes, guva divus vārtus un izcēlās ar labām fiziskām dotībām.
  • Pūlis zaļi-baltajiem pievienojās īrē no Valmiera FC, piedalījās 38 spēlēs, guva 8 vārtus, turklāt vairākus ļoti svarīgās spēlēs, piemēram, divus pirmajā pārspēlē pret Grobiņas SC/LFS. Šobrīd jau ir atgriezies sava kluba rīcībā.
  • Arī Zeņģis klubam pievienojās uz īres tiesībām no Valmiera FC. Latvijas U-21 izlases aizsargs FK Metta rindās aizvadīja 28 spēles un šobrīd jau ir atgriezies sava kluba rīcībā.

Atgādinām, ka kopš pavasara ar komandu nav arī Christian Awlesu, kurš oficiālu spēli Meistarkomandas tā arī neaizvadīja.

Pateicamies futbolistiem par pavadīto laiku klubā, ieguldīto darbu laukumā un ārpus tā, kā arī cīņassparu un pašsatdevi treniņos un spēlēs!

Tikmēr no īres Valmiera FC atgriezies mūsu pussargs Lūkass Vapne, kurš kopā aizvadītajā Virslīgas sezonā nospēlēja 29 spēles, gūstot 5 vārtus un 6 reizes rezultatīvi piespēlēja.

Vēlam visiem veiksmi turpmākajā karjerā!