Pēc izlašu pārtraukuma dosimies svarīgā izbraukuma cīņā pret BFC Daugavpils

Ievietots 14.10.20.

Pēc izlašu pārtraukuma kārtējo Virslīgas čempionāta spēli aizvadīs FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
1 - 0

Sestdien, 17. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīs kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Daugavpils “Celtnieka” stadionā viesojoties pie BFC Daugavpils.

Abām komandām šobrīd ir vienāds punktu skaits – ar 16 punktiem daugavpilieši ieņem 8. vietu, bet mettieši sliktākas savstarpējo spēļu attiecības dēļ šobrīd ir vietu zemāk.

Savstarpējo spēļu vēsture:

• Pirmā tikšanās abām komandām bija 2010. gada jūlijā, kad BFC Daugavpils uzvarēja ar rezultātu 1:0. Pēc tā FK Metta revanšējās un uzvarēja piecus savstarpējos dueļus pēc kārtas.
  • Šajā sērijā bija arī viena no METTAs vēstures nozīmīgākajām spēlēm. 2011. gada 30. oktobrī Meistarkomanda uzveica BFC Daugavpils ar rezultātu 3:0 un oficiāli kļuva par 1. līgas čempionvienību.
  • Interesanti, ka uzvara tieši pret BFC Daugavpils 2018. gadā palīdzēja METTAi sasniegt savas vēstures labāko rezultātu arī Latvijas kausā.
  • Ceturtdaļfināla ietvaros Metta/LU divreiz izlaida vadību un papildlaikā nonāca iedzinējos pret BFC Daugavpils. Tomēr divas minūtes pirms beigām Sunnyboy Dolo dramatiski izrāva 3:3. Metta/LU uzvarēja pēcspēļu sitienu sērijā un pirmo reizi iekļuva Latvijas kausa pusfinālā.
  • FK Metta ar BFC Daugavpils kopā ir aizvadījusi 25 spēles. Bilance ir identiska – katrai komandai pa deviņām uzvarām, bet septiņi mači beigušies neizšķirti. Vārtu attiecība gan ir par labu BFC Daugavpils – 31:34.
  • Šosezon gan abās spēlēs uzvaru izcīnīja daugavpilieši – Daugavpilī pretinieki bija pārāki ar 4:2, bet Daugavas stadionā, gūstot divus vārtus spēles izskaņā, ar 4:1.

Izlašu pārtraukumā uz dažādām Latvijas valstsvienībām tika izsaukti 4 FK Metta futbolisti, kas nu jau atgriezušies kluba rīcībā.

Raimonds Krollis atradās Latvijas nacionālās izlases rīcībā, bet Emīls Birka, Rihards Ozoliņš un Roberts Ķipsts pārstāvēja U-21 izlases krāsas.

Virslīgas čempionāta izšķirošās spēles ir klāt – svarīgā cīņā pret tiešajiem konkurentiem tabulā cīnāmies par uzvaru un pakāpšanos tabulā!

Novēlam veiksmi mūsu Meistarkomandai izbraukuma spēlē!