Pēc izlašu pārtraukuma Daugavas stadionā uzņemsim BFC Daugavpils

Ievietots 15.06.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionāta sezonā aizvadīs FK Metta futbolisti.

2 - 3
BFC Daugavpils

Piektdien, 17. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīs kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionāta sezonā, Daugavas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajās 16 spēlēs ir izcīnījuši 13 punktus, iepriekšējā kārtā mājās cīnoties neizšķirti 1:1 pret SK Super Nova.
  • Tikmēr BFC Daugavpils 15 spēlēs ir izcīnīti 15 punkti, aizvadītajā kārtā daugavpilieši ar 1:2 piekāpās FK Auda.
  • Līdz ar to gaidāmie pretinieki ieņem 6. vietu, kamēr mettieši ir septītajā vietā turnīra tabulā.

Par gaidāmo pretinieku:

• BFC Daugavpils klubs ir dibināts 2009. gadā, bet debiju Virslīgā daugavpilieši piedzīvoja 2014. gadā.
  • 2016. gadā Latgales klubam Virslīgu nācās pamest un divas sezonas aizvadīt 1. līgas sacensībās, taču pēc atgriešanās BFC Daugavpils regulāri spēlējis augstākajā līgā.
  • Kluba labākais rādītājs Virslīgā ir izcīnītā 6. vieta, bet Latvijas kausā Latgales klubam augstākais sasniegums ir iekļūšana 1/2 finālā.
  • Allaž abām komandām ir bijusi diezgan līdzīga savstarpējo spēļu bilance, tomēr aizvadīto trīs sezonu laikā veiksmīgāki savstarpējās cīņās bija pretinieki, izcīnot uzvaru arī pirmajā savstarpējā spēlē ar 2:0.

Atgādinām, ka izlašu pārtraukumā dažādu Latvijas izlašu rīcībā bija 10 mettieši, bet FK Metta aizvadīja arī divas pārbaudes spēles.

Pirmajā ar eksperimentālu sastāvu tika piedzīvots zaudējums pret Latvijas U-19 izlasi ar 1:2, bet otrajā – pēc atspēlēšanās no 0:2 ar 3:2 tika pārspēts FK Kauno Žalgiris.

Šajā spēlē pēc vienas spēles izlaišanas komandas rīcībā būs Bruno Melnis un Kristofers Rēķis.

Biļetes varēs iegādāties pie ieejas stadionā, kā arī internetā Biļešu serviss mājaslapā ŠEIT

Līdzjutējiem šajā spēlē būs pieejams arī Labietis alus un Ciemakukulis konditorejas labumi.

Pēc trīs nedēļu pārtraukuma čempionātā Daugavas stadionā spēkojamies pret principiālu pretinieku – ceram savu līdzjutēju priekšā izcīnīt uzvaru un pakāpties turnīra tabulā!