Ievietots 22.03.23.

Sestdien pārbaudes spēli Lietuvā aizvadīs FK Metta futbolisti.

FA Šiauliai
0 - 2

Sestdien, 25. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīs pārbaudes spēli, izlašu pārtraukumā viesojoties pie FA Šiauliai.

Par gaidāmo pretinieku:

FA Šiauliai ir dibināts 2007. gadā, bet pirmo sezonu pieaugušo futbolā aizvadīja 2010. gadā. Tikmēr debiju A lyga sacensībās klubs piedzīvoja aizvadītajā sezonā pēc uzvaras 2021. gada 1. līgas sacensībās.

2022. gada sezonā FA Šiaulai izcīnīja 7. vietu desmit komandu konkurencē, izcīnot 50 punktus 36 spēlēs. Eirokausu pozīcijām vienība punktu izteiksmē bija tuvāk nekā 8. vietai. Tikmēr Lietuvas kausa izcīņā labākais rezultāts ir 2021. gadā izcīnītais 1/4 fināls.

Abas komandas tikās jau pirmssezonas sagatavošanās posmā, kur FK Metta rezultatīvā cīņā mazākumā piedzīvoja zaudējumu ar 2:4.

Sezonas sākums:

FK Metta sezonas ievads bijis saraustīts, jo pirmās kārtas spēle tika pārcelta laikapstākļu dēļ, tāpēc zaļi-baltie aizvadījuši tikai vienu spēli divu vietā.

Aizvadītajā sestdienā mettieši uzņēma FK Auda, kur līdzvērtīgā cīņā tika piedzīvots zaudējums ar 0:2.

Šiauliai FA tikmēr lieliski iesākusi A lyga sezonu, pēc četrām spēļu kārtām ar 10 punktiem ierindojoties 2. vietā.

Komandas aktualitātes:

Izlašu pārtraukumā dažādās Latvijas un Lietuvas izlasēs būs aizņemti deviņi FK Metta futbolisti.

Šobrīd pēc savainojuma izdziedēšanas laukumā sagaidāma aizsargu Kirkila un Uldriķa atgriešanās.

Ceram vērtīgi izmantot pārtraukumu čempionātā – sagaidām aizraujošu spēli Šauļos!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu izbraukuma spēli!