Ņikita Kovaļčuks: "Svarīgi trīs punkti, un jau gaidām spēli ar nākamo pretinieku!"

Ievietots 12.06.22.

Septīto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda (Foto: LFF).

SK Super Nova
1 - 2
FS Metta

Svētdien, 12. jūnijā, septīto spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

Pirmajā puslaikā līdzīgā cīņā vienīgos vārtus guva SK Super Nova/RTU, pārtraukumā dodoties ar minimālu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā zaļi-baltās izlīdzināja rezultātu, bet 73. minūtē arī izrāva uzvaru ar 2:1!

Otro apli iesākam ar minimālu uzvaru izbraukumā!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenā trenera Ņikitas Kovaļčuka komentāru:

Paldies pretiniekam par labu cīņu! Šī bija grūta spēle, lai gan zinājām, ka SK Super Nova/RTU bija problēmas ar sastāva dziļumu. Pašiem nācās pamainīt uzdevumus spēles laikā, jo patraucēja arī laikapstākļi - tad lietus, tad karstums, tad lietus, tad karstums. Otrajā puslaikā veicām divas spēlētāju maiņas, izrunājām, kur varam nospēlēt labāk un pēc tam guvām divus vārtus, kas nesa pelnītu uzvaru. Svarīgi trīs punkti, un jau gaidām spēli ar nākamo pretinieku!Ņikita KovaļčuksFS Metta sieviešu komandas galvenais treneris