Ņikita Kovaļčuks: "Ļoti sarežģīta spēle!"

Ceturto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Iecava
0 - 1
FS Metta

Sestdien, 14. maijā, ceturto spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie FK Iecava.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva Katrīna Garanča, 45 minūtes zaļi-baltajām noslēdzot ar minimālu pārsvaru.

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistēm bija vēl vairākas iespējas palielināt starpību, taču spēle noslēdzās ar uzvaru 1:0.

Trešā uzvara šosezon!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenā trenera Ņikitas Kovaļčuka komentāru:

Ļoti sarežģīta spēle. Laikapstākļi un laukums bija pretinieku komandas 12. spēlētāja. FK Iecava lieliski aizsargājās un bija bīstamas pretuzbrukumos. Neesmu apmierināts ar mūsu momentu realizāciju - mums bija jāgūst vairāk vārti no izveidotajām iespējām. Atrisināsim šo problēmu uz nākamajām spēlēm!Ņikita KovaļčuksFS Metta sieviešu komandas galvenais treneris