Ņikita Kovaļčuks: "Laba mācība, un kļūsim tikai spēcīgāki!"

Ievietots 01.05.22.

Otro spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda (Foto: LFF).

3 - 2
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 1. maijā, otro spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot Rīgas FS.

Pirmā puslaika vidū Lipšāne izvirzīja vadībā zaļi-baltās, bet līdz puslaika izskaņai 2:1 pārsvars bija jau pretiniecēm.

Otrā puslaika sākumā Treimane panāca izlīdzinājumu, bet, tuvojoties spēles izskaņai, Siņutkina ar galvu izrāva uzvaru FS Metta komandai.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenā trenera Ņikitas Kovaļčuka komentāru:

Ļoti sarežģīta spēle. Labs pretinieks, kas veiksmīgi izmantoja savas iespējas. Mums izdevās izveidot vairākus momentus, bet nesanāca izpildījums. Meitenes parādīja labu raksturu un to, ka mēs esam gatavi tikt galā ar sarežģītām situācijām. Laba mācība, un kļūsim tikai spēcīgāki!Ņikita KovaļčuksFS Metta sieviešu komandas galvenais treneris