Ņikita Kovaļčuks: "Meitenes bija īstas cīnītājas - labas emocijas, presings un vēlme uzvarēt!"

Ievietots 24.04.22.

Pirmo spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda (Foto: LFF).

Svētdien, 24. aprīlī, pirmo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot SK Super Nova/RTU.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja mājiniecēm, kuras guva arī vienīgos vārtus – ar precīzu sitienu izcēlās Katrīna Daņilova.

Otrajā puslaikā zaļi-baltās izcēlās vēl vienu reizi – precīza bija Amēlija Lipšāne, uzstādot spēles gala rezutātu 2:0!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenā trenera Ņikitas Kovaļčuka komentāru:

Lieliska diena mūsu komandai! Pirmā spēle, sarežģīta spēle, labs un spēcīgs pretinieks. SK Super Nova/RTU uzvarēja savu pirmo spēli, tāpēc rūpīgi gatavojāmies šai spēlei, veicām video analīzi un gatavojāmies parādīt savas spējas laukumā. Meitenes bija īstas cīnītājas - labas emocijas, presings un vēlme uzvarēt. Kādi mērķi čempionātā? Mēs gribam uzvarēt! Nevajag šaubīties, vai varam to izdarīt vai nē - mēs to gribam izdarīt! Mums kopā ir 24 fināli, un mēs katram no tiem būsim gatavi!Ņikita KovaļčuksFS Metta sieviešu komandas galvenais treneris