Nedēļu noslēdzam ar zaudējumu pret FK RFS

Ievietots 01.08.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
4 - 1

Svētdien, 1. augustā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Jāņa Skredeļa stadionā cīnoties pret FK RFS.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, taču teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem. Pēc stūra laba iespēja bija Rakelam, kurš sita nedaudz garām, bet 16. minūtē FK RFS ieguva vadību.

Pēc centrējuma Šaričs apsteidza Beku un raidīja bumbu vārtu tīklā – 0:1. Mettiešiem pirmajā puslaikā bija vairāki labi uzbrukumi caur flangiem, tomēr Lūsiņu soda laukumā atrast neizdevās.

Puslaika izskaņā diemžēl viesi ielaida vēlreiz – 41. minūtē individuāli prasmīgi nospēlēja Emersons un no 16 metriem raidīja bumbu vārtu tīklā – 0:2.

Pēc puslaika pārtraukuma Andrejs Gluščuks veica uzreiz trīs maiņas, lai atsvaidzinātu spēli un meklētu iespējas uzbrukumā. Uzreiz no gaisa bīstami sita Vapne, taču nedaudz garām.

Drīz pēc tam bīstami uzbruka mājinieki, tomēr vairākas reizes komandu paglāba Beks. Turklāt 68. minūtē viesi samazināja rezultāta starpību – Vapne gudri nospēlēja soda laukumā un guva savus kārtējos vārtus sezonā – 1:2!

Tomēr atspēlēšanās zaļi-baltajiem neizdevās – 84. minūtē Mareš neatvairāmi realizēja soda sitienu, bet kompensācijas laikā pēc izgājiena vienatnē pret Beku guva komandas ceturtos vārtus.

Piedzīvojam zaudējumu augusta ievadā ar 1:4.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Gabriels Kirkils, Iļja Korotkovs, Daniels Fedorovičs, Emīls Birka, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Kristers Čudars, Jānis Grīnbergs, Kristers Lūsiņš

Normunds Uldriķis, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Oskars Vientiess, Ikuto Gomi