Ievietots 07.02.20.

Trešo pārbaudes spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Kauno Žalgiris
3 - 0

Piektdien, 7. februārī, FK Metta komanda trešo reizi pirmssezonas pārbaudes spēlēs devās uz Lietuvu, Kauņas futbola manēžā tiekoties ar vietējo FK Kauno Žalgiris, kas pagājušajā sezonā A Lyga ieņēma 4. vietu.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, un 3. minūtē pēc bīstama sitiena komandu slaidā lēcienā nācās glābt Jānim Bekam, kuram tā bija debija Meistarkomandas rindās.

Turpinājumā bumbas kontrolē bija novērojama mainība, bet vienā no epizodēm pēc Šibasa centrējuma teicamā pozīcijā nonāca Žaldovskis, kuram sitiens gan neizdevās.

Lai gan pārsvars nedaudz piederēja FK Kauno Žalgiris, bīstamu sitienu no aptuveni 22 metriem izdarīja Šibass, taču vārtsargs bumbu atvairīja.

37. minūtē gan pretinieki izvirzījās vadībā, precīzi sitot no soda laukuma iekšienes. Izskaņā gan izlīdzinājumam tuvu bija Žaldovskis, taču sitiens no lieliskas pozīcijas lidoja garām augšējam stūrim.

Otrā puslaika sākumā leišu komanda palielināja pārsvaru, kad pēc kļūdas savā laukuma pusē pretinieki realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu – 0:2.

Kopumā teritoriāls pārsvars piederēja FK Kauno Žalgiris, tomēr izteikti bīstamu momentu nebija. Vienā no epizodēm labi aizskrēja Žaldovskis, ielauzās soda laukumā, taču sitiens lidoja pāri vārtiem.

Spēles pēdējās minūtēs iniciatīva piederēja mettiešiem, Vilnis ar filigrānu piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Novikovu, kurš tika garām vārtsargam, taču bumbu no līnijas izsita aizsargs.

Tieši pirms finālsvilpes mājinieki aizskrēja ātrā pretuzbrukumā, guva vārtus, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 0:3. Lietuvā piedzīvojam pirmo zaudējumu sagatavošanās posmā.

Jānis Beks, Roberts Ķipsts, Krists Kristers Gulbis, Pārbaudāmais spēlētājs nr.1, Emīls Birka, Benson Fazili, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Kgotso Masangane, Rendijs Šibass, Ričards Žaldovskis

Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Renārs Guliaks, Matīss Zēģele, Pārbaudāmais spēlētājs nr.2