Meistarkomanda no Tallinas atgriežas ar minimālu uzvaru pret FC Flora

Ievietots 12.02.20.

Ceturto pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās ciklā aizvadījusi FK Metta komanda.

FC Flora
0 - 1

Trešdien, 12. februārī, mūsu Meistarkomanda devās uz Tallinu, pārbaudes spēlē viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas čempionvienības FC Flora.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, pirmajās piecās minūtēs divreiz radot briesmas pretinieku soda laukumā, tomēr piespēles vārtu priekšā ar rezultatīvu sitienu nenoslēdzās.

Turpmākajās minūtēs FC Flora atvirzīja spēli tālāk no saviem vārtiem un divreiz bīstami uzbruka Saulīša vārtiem – soda sitiens no 20 metriem lidoja nedaudz secen, bet pēc izgājiena pret vārtsargu viesus paglāba stabs.

Puslaika otrajā pusē teritoriāls pārsvars piederēja mettiešiem, kas bīstamāki bija arī uzbrukumā. Tas rezultējās ar vārtu guvumu: augsts presings un Raimonds Krollis izmantoja pretinieku kļūdu – 1:0!

Otro puslaiku zaļi-baltie iesāka ļoti aktīvi un bieži apdraudēja FC Flora vārtus – vairākās epizodēs pretiniekus glāba vārtsargs.

Kopumā viesi daudz kontrolēja bumbu un bija tuvāk otrajam vārtu guvumam nekā mājinieki pirmajam.

Līdz ar to FK Metta izcīnīja minimālu, taču likumsakarīgu uzvaru ar rezultātu 1:0.

FK Metta:

Helmuts Saulītis, Rendijs Šibass, Krists Kristers Gulbis, Pārbaudāmais spēlētājs nr.1, Emīls Birka, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Pārbaudāmais spēlētājs nr.2, Pārbaudāmais spēlētājs nr.3, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis

Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Ričards Žaldovskis, Pārbaudāmais spēlētājs nr.4