Liene Vāciete: "Debijas sezona augstākajā līgā solās būt pilna ar līdzvērtīgām spēlēm!"

Ievietots 15.04.19.

Savu 1. kārtas spēli Sieviešu futbola Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Ceturtdien, 11. aprīlī, Olaines pilsētas stadionā savu debijas spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, tiekoties ar vietējo FK Olaine, ar kuru divreiz aizvadītajā sezonā spēkojās 1. līgas čempionātā.

Šajā spēlē mettietes pirmo puslaiku noslēdza vadībā ar 2:0, abas reizes precīzi sitot Lindai Kazlauskai, bet otrajā puslaikā 3:0 panāca Nelle Treimane, un, lai gan olainietes vienus vārtus atguva, spēle noslēdzās ar FS Metta uzvaru 3:1!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Vēlos savā un komandas vārdā pateikties visiem, kuri ieradās atbalstīt komandu klātienē, kā arī paldies tiem, kuri juta līdz un atbalstīja pie TV ekrāniem. Sezona iesākusies ar pozitīvu rezultātu, kas ir ļoti būtiski spēlētāju pārliecībai turpmākajai sezonai. Jāatzīst, ka pēc spēles satura nerādījām to spīdošāko sniegumu, bet es to norakstītu uz pirmās spēles satraukumu. Kļūdas izanalizēsim un centīsimies izlabot jau uz nākamo spēli. Sīvā cīņa ar FK Olaine parādīja to, ka šī sezona nebūs viegla un neviens pretinieks neļaus atslābt. Šogad spēku samēri starp komandām Sieviešu futbola līgā ir izlīdzinājušies, līdz ar to priecājos, ka mūsu debijas sezona augstākajā līgā solās būt pilna ar līdzvērtīgām spēlēm. Mēs no tā būsim tikai ieguvējas, jo tikai konkurences apstākļos mēs varam augt un attīstīties. Aicinu visus ierasties un atbalstīt meitenes klātienē šīs sezonas pirmajā mājas spēlē 24. aprīlī 19:00 Hanzas vidusskolā, kurā uzņemsim meitenes no Riga United FC.Liene VācieteFS Metta galvenā trenere