Jānis Beks pievienojas FK RFS, taču sezonu pavadīs ar zaļi-baltajiem

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.03.23.

Klubs ziņo par sastāva aktualitātēm.

FK Metta ziņo, ka pēc abu klubu vienošanās Jānis Beks pievienosies pagājušās sezonas Optibet Virslīgas bronzas medaļu ieguvējai FK RFS.

Jāatzīmē, ka FK Metta Gada futbolists 2022 šosezon gan nekur nepazudīs – pēc savstarpējās vienošanās Beks šo sezonu aizvadīs zaļi-balto rindās uz īres tiesībām.

Vārtsargs 2022. gadā aizvadīja savu otro pilno sezonu Virslīgā un “Gada futbolists” nominācijai tika nominēts otro sezonu pēc kārtas, tajā arī triumfējot. Kā jau zināms kluba sistēmā bijis kopš pirmās dienas futbolā.

Aizvadītajā sezonā pamatvārtsargs bija uzticama vērtība un balsts komandas vārtos. Aktīvs un spēcīgs izgājienos un spēlējot ar kājām, kā arī regulāri izcēlās ar teicamiem atvairījumiem, īpaši sezonas svarīgākajās spēlēs.

2022. gada sezonā sakrāja trešo lielāko spēles laiku FK Metta komandā, sasniedzot 2966 minūšu atzīmi. Tāpat tika uzaicināts uz Latvijas U-21 izlasi, kur aizvadīja piecas spēles, trijās no tām paliekot arī sausā.

Plašāku interviju ar Jāni lasi ŠEIT (2022. gada jūlijs), bet pēc titula “Gada futbolists” iegūšanas – ŠEIT (2023. gada janvāris)

Prieks spert nākamo soli savā karjerā. Paldies visiem FS METTA treneriem par ieguldīto darbu. Esmu klubā no 5 gadu vecuma un varu teikt, ka esmu audzis ne tikai kā futbolists, bet arī kā personība. Tomēr ir laiks spert nākamo soli, un esmu gatavs sevi pierādīt jau nākamajā līmenī. Šosezon gan nekur vēl nepazudīšu, un centīšos iepriecināt visus METTA līdzjutējus!Jānis Beks

Ceram, ka Jānim šis solis ļaus spert nākamos pakāpienus futbolista karjerā!