FS Metta spēlē rezultatīvi un pārspēj FK Olaine futbolistes

Ievietots 01.05.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda. (Foto: LFF)

5 - 1
FK Olaine

Sestdien, 1. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadīs ceturto spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā, uzņemot pagājušās sezonas bronzas medaļnieces FK Olaine.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, taču augstu efektivitāti uzbrukumā nodemonstrēja mettietes – 12. un 18. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Nelle Treimane, abās epizodēs labi nospēlējot Sadikovai.

Iegūstot 2:0 pārsvaru, FS Metta futbolistes uzbruka vēl drošāk, un 28. minūtē pēc laba individuālā reida ar precīzu sitienu tālajā vārtu stūrī vārtus guva Katrīna Daņilova, panākot 3:0!

Jāatzīmē, ka arī olainietēm bija potenciāli bīstami uzbrukumi un vienā no epizodēm vārtos lielisku atvairījumu veica Siņutkina, paglābjot komandu.

Otro puslaiku aktīvi iesāku viesu futbolistes, bet drīz vien mettietes pārņēma iniciatīvu. Zaļi-baltās izveidoja pāris pusmomentus, bet ceturtos vārtus gūt neizdevās.

Ceturtie vārti atnāca 70. minūtē – uz 11 metru atzīmes bumba nonāca pie Lipšānes, un Amēlija bumbu spēcīgi trieca vārtos – 4:0!

80. minūtē FK Olaine vienus vārtus atguva, bet pēdējais vārds spēlē piederēja Treimanei, kura ar precīzu sitienu nokārtoja hat-trick un uzvaru ar 5:1!