FS Metta sieviešu komanda piekāpjas SK Super Nova/RTU

Ievietots 19.03.23.

Ceturto spēli Ziemas kausa sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

0 - 2
SK Super Nova

Svētdien, 19. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi ceturto spēli Ziemas kausā, tiekoties ar SK Super Nova/RTU.

Pirmajās divās spēlēs zaļi-baltās ar 2:0 un 3:0 pieveica FK Iecava/FS Jelgava un Rīgas FS, bet pirms nedēļas ar 0:1 piekāpās FK Olaine.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, kurā bumba vairāk atradās laukuma vidusdaļā.

Nedaudz asākas uzbrukumos bija SK Super Nova futbolistes, kuras biežāk izdarīja sitienus, taču izteikti bīstamu momentu pirmajā puslaikā nebija.

Otrā puslaika sākumā divreiz no distances uzsita Zankovska, taču vietā bija pretinieču vārtsardze. Diemžēl 48. minūtē pretinieces pēc stūra sitiena bija izveicīgākās vārtu priekšā un guva vadību (0:1).

Arī turpinājumā sekmīgākas uzbrukumā bija SK Super Nova/RTU futbolistes, kuras 60. minūtē līdzīgā veidā pārsvaru dubultoja.

Atspēlēšanās šajā spēlē neizdevās – zaudējums ar 0:2 ceturtajā “Ziemas kauss” spēlē.

Madara Matrevica, Enija Elīza Briede, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Linda Mergupe-Kutraite, Liisa Eerikainen, Tīna Zankovska, Paula Dzene, Marija Klementjeva, Elīza Paula Sīpola, Elija Veilande