FS Metta sieviešu komanda "Ziemas kauss" iesāk ar uzvaru pret Rīgas FS

Ievietots 21.01.24.

Pirmo spēli “Ziemas kauss” sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

2 - 1
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 21. janvārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmo cīņu “Ziemas kauss” izcīņā, tiekoties ar Rīgas FS.

Spēles pirmajā puslaikā notikumi vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā, un vienā no epizodēm pēc spēcīga sitiena glāba arī Matrevica.

Pozicionāls pārsvars gan piederēja zaļi-baltajām, taču īsti ar momentu veidošanu nesekmējās, perspektīviem uzbrukumiem apraujoties pie noslēdzošās darbības.

Tomēr vienīgos vārtus puslaikā guva tieši mettietes – trīs sitieni īsā laika periodā, no kuriem precīzs izrādījās Sanijas Santas Vuškānes raidījums no vārtu priekšas (1:0)!

Otrajā puslaikā FS Metta veica vairākas spēlētāju maiņas, iegūstot papildus jaudu uzbrukumā, tomēr iespējas no vārtu priekšas netika izmantotas.

Vēl vairāk – 64. minūtē Matrevica paglāba, kad pretiniece izrāvās vienatnē un izdarīja sitienu, tomēr atkārtoto sitienu Rīgas FS trāpīja (1:1).

Spēles izskaņā gan uzvaru izrāva FS Metta futbolistes – Šenberga tika nogāzta soda laukumā, un 11 metru soda sitienu izmantoja komandas kapteine Alīna Šilova (2:1)!