FS Metta sieviešu komanda piekāpjas līderei FK Dinamo Rīga

Ievietots 27.07.19.

Kārtējo spēli Sieviešu Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 4
FK Dinamo Rīga

Sestdien, 27. jūlijā, Sieviešu Virslīgas čempionāta 10. kārtas spēli aizvadījusi FS Metta komanda, mājās uzņemot citu Rīgas komandu – FK Dinamo Rīga.

Spēles sākumu veiksmīgi iesāka pretinieces – 10. minūtē ar tālsitienu viešņas atklāja spēles rezultātu, bet trīs minūtes vēlāk rezultātu dubultoja – 0:2.

Pēc ielaistajiem vārtiem mettietes arvien vairāk devās uzbrukumos, kā arī kompakti darbojās aizsardzībā, neļaujot pretiniecēm tikt pie labiem vārtu gūšanas momentiem.

Karstajā laikā gan pieredzējušās FK Dinamo Rīga futbolistes puslaika beigās guva vēl divus vārtus, puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 0:4.

Otro puslaiku FS Metta futbolistes iesāka aktīvi, pieturot bumbu un meklējot iespējas uzbrukumā, tomēr bīstamus momentus izveidot neizdevās.

Tāpat mājinieces ļoti organizēti un disciplinēti darbojās aizsardzībā, neļaujot pretiniecēm izvērsties soda laukuma tuvumā.

Spēles izskaņā par tālsitienu izšķīrās Laura Sondore, sitot precīzi un uzstādot spēles gala rezultātu 1:4. Labs otrais puslaiks pret turnīra līdervienību.