FS Metta sieviešu komanda pārliecinoši pārspēj FK Auda

Ievietots 25.03.23.

Piekto spēli Ziemas kausa sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

5 - 0
FK Auda

Sestdien, 25. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi piekto spēli Ziemas kausā, tiekoties ar FK Auda.

Pirmajās divās spēlēs zaļi-baltās ar 2:0 un 3:0 pieveica FK Iecava/FS Jelgava un Rīgas FS, bet aizvadītajās divās nedēļās ar 0:1 un 0:2 piekāpās FK Olaine un SK Super Nova/RTU.

Šajā spēlē FS Metta futbolistes iesāka ar pārsvaru bumbas kontrolē, drīz vien izveidojot arī pirmās vārtu gūšanas iespējas.

Labākajā no tām Druviņa izdarīja sitienu no vārtu priekšas, bet vietā bija vārtsardze.

Tomēr zaļi-balto centieni nesa savu – līdz puslaika beigām ar precīziem sitieniem izcēlās Katrīna Garanča un Amēlija Lipšāne, panākot 2:0 vadību.

Arī otrajā puslaikā FS Metta futbolistes spēlēja pārliecinoši, kā arī ieguva lielāku pārliecību uzbrukumā, izveidojot vairākus momentus.

Mettietes guva trīs bezatbildes vārtus – vispirms Katrīna Garanča vārtos raidīja atlēkušo bumbu, pēc tam ar galvu precīza bija Kristīne Evelīna Lodziņa, bet gala rezultātu ar precīzu sitienu uzstādīja Tīna Zankovska (5:0)!

Pārliecinoša un rezultatīva uzvara pirmspēdējā “Ziemas kauss” spēlē.

Madara Matrevica, Paula Linda Liniņa, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Uma Upīte, Una Jēgere, Amēlija Lipšāne, Alīna Šilova, Emīlija Sofija Druviņa, Katrīna Garanča, Elīza Paula Sīpola

Sofija Gluščuka, Marija Klementjeva, Anastasija Vainere, Vasilisa Sadikova, Tīna Zankovska, Paula Dzene, Linda Mergupe-Kutraite, Signija Šenberga

Otrdiena, 28. marts, plkst. 18:30