FS Metta sieviešu komanda izcīna pirmo uzvaru sezonā

Pirmo mājas spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

FS Metta
2 - 0
FK Auda

Svētdien, 18. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadīs pirmo mājas spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā, uzņemot līgas jaunpienācējas FK Auda.

Spēli aktīvāk iesāka mettietes, vairāk kontrolējot bumbu un meklējot iespējas uzbrukumā.

Ja pirmajās minūtēs ar momentu izveidošanu nesekmējās, tad turpinājumā FS Metta futbolistes izveidoja vairākus.

Iespējas radās no dažādām pozīcijām, tomēr kaut kur pietrūka precizitātes, kaut kur veiksmes, bet vairākas reizes paglāba vārtsardze.

Tomēr 40. minūtē zaļi-baltās beidzot atklāja rezultātu – Nelle Treimane bija izveicīgākā vārtu priekšā, panākot 1:0!

Arī otro puslaiku mettietes iesāka ļoti enerģiski, un pirmajās minūtēs Šilova paspēja trāpīt pa vārtu stabu.

Spiediens pieauga, aktīva labajā flangā bija Kazlauska, taču joprojām uz tablo palika minimāls pārsvars. Jāatzīmē, ka mājinieces vēlreiz trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Otrie vārti sanāca līdzīgi pirmajiem – 74. minūtē pēc lieliskas Kazlauskas piespēles vārtu priekšā precīzākā bija Treimane (2:0)!

Izskaņā FS Metta futbolistes varēja izcelties vēlreiz, taču rezultāts palika nemainīgs un tika izcīnīta pirmā uzvara šosezon!