FS Metta sieviešu komanda dramatiskā galotnē vēlreiz cīnās neizšķirti pret FK Olaine

Ievietots 07.09.20.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

2 - 2
FK Olaine

Svētdien, 6. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirms šīs spēles abas komandas atradās blakus turnīra tabulā – FS Metta futbolistes ar 10 punktiem atradās 2. vietā, bet olainietes atradās 3. pozīcijā ar četriem punktiem.

Spēles sākumā mettietes brīžiem nepiespiesti kļūdījās savā laukuma pusē un vienreiz arī iekrita aizsardzībā – 9. minūtē olainietes izvirzījās vadībā (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem FS Metta futbolistes uzreiz devās uz priekšu un tika pie vairākām lieliskām iespējām, lai panāktu izlīdzinājumu.

Labākās iespējas parādījās puslaika izskaņā, tomēr pirmās četrdesmit piecas minūtes noslēdzās ar 0:1.

Otrā puslaika sākumā mājinieces uztaisīja labu spiedienu, tomēr pretuzbrukumā ielaida otros – 62. minūtē ar netveramu sitienu izcēlās FK Olaine uzbrucēja (0:2).

Lietainajā laikā zaļi-baltās daudz uzbruka un beidzot 70. minūtē vienus vārtus atguva – pēc standartsituācijas vārtu priekšā izveicīgākā bija Fanija Mežecka (1:2)!

Dramatiskajā galotnē mettietes ar tālu Artas Luīzes Lubiņas sitienu panāca neizšķirtu, bet izskaņā devās pēc uzvaras, taču trim punktiem pietrūka pavisam nedaudz.

Notikumiem bagātā spēlē mettietes atspēlējas un cīnas neizšķirti ar FK Olaine. Interesanti, ka tieši pirms nedēļas komandas arī izspēlēja 2:2 neizšķirtu, taču toreiz no 0:2 atspēlējās tieši pretinieces.

Ja salīdzina iepriekšējo spēli pret FK Olaine ar šo, tad kvalitātes ziņā šī bija neskaitāmas reizes labāka. Veidojām uzbrukumus vienu pēc otra, ļoti kvalitatīvi spējām atrast veidus, kā no spēles izveidot pārsvaru priekšējā līnijā, izveidojām vārtu gūšanas momentus, bet nespējām tos realizēt. Savukārt pretinieks pamanījās realizēt teju visus savus izveidotos momentus, kas lika nonākt mums iedzinējos ar rezultātu 0:2. Paldies meitenēm par neatlaidību un cīņassparu līdz spēles galam, kas ne bez maza veiksmes faktora, mums palīdzēja gūt vārtus un izlīdzināt spēles rezultātu. Otrajā puslaikā diezgan būtiski atsvaidzinājām sastāvu ar vairākām maiņām, kas, manuprāt, arī ļāva mums ļoti kvalitatīvi aizvadīt spēles noslēguma daļu. Ar olainietēm šosezon tiksimies vēl vienu reizi, kas ļoti iespējams, ja kaut kas krasi nemainīsies, būs izšķirošā spēle par 2. vietu Sieviešu Futbola līgā.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere