FS Metta otro apli iesāk ar uzvaru pret SK Super Nova/RTU

Ievietots 12.06.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

SK Super Nova
1 - 2

Svētdien, 12. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu septīto spēli Sieviešu futbola līgā, RTU stadionā viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

Pirms aizvadītās spēles zaļi-baltās ar 13 punktiem atradās otrajā vietā, bet pretinieces ar 10 punktiem bija ceturtās.

Spēles pirmajā puslaikā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja FS Metta futbolistes, taču vienīgos vārtus puslaikā guva tieši mājinieces.

20. minūtē pēc standartsituācijas SK Super Nova/RTU turpināja otro uzbrukuma vilni un izdarīja precīzu sitienu no vārtu priekšas (0:1).

Otrā puslaika sākumā mettietes gan panāca izlīdzinājumu – 56. minūtē pēc stūra sitiena bumbu vārtu tīklā raidīja Sofija Gluščuka (1:1)!

Arī turpinājumā nedaudz aktīvākas uzbrukumā bija tieši FS Metta futbolistes, kuras izrāva arī uzvaru šajā spēlē.

73. minūtē Katrīna Garanča teicami atdeva piespēli vārtu priekšā, kur precīzi sita Katrīna Daņilova (2:1)!