FS Metta mājās pārliecinoši pārspēj Riga United Ladies

Ievietots 19.07.20.

Trešo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

8 - 0
Riga United Ladies

Svētdien, 19. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi trešo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga United Ladies.

Jau no pirmās minūtes iniciatīvu laukumā pārņēma mettietes, aktīvi uzbrūkot un piespiežot pretinieces tuvu savam soda laukumam.

Rezultāts tika atklāts 7. minūtē, kad patālu soda sitienu precīzi izpildīja Arta Luīze Lubiņa, izvirzot mājinieces vadībā – 1:0!

Turpinājumā FS Metta futbolistes dominēja, un ar četriem precīziem sitieniem puslaikā izcēlās Nelle Treimane – pārtraukumā rezultāts uz tablo bija 5:0.

Sākot otro puslaiku, zaļi-baltās bija veikušas vairākas spēlētāju maiņas, taču turpināja tikpat aktīvi – 50. minūtē Treimane ar precīzu tālsitienu panāca jau 6:0.

Arī turpmāk mājinieces draudīgi uzbruka, un tika pie 11 metru soda sitienu – Sadikovas sitienu atvairīja pretinieču vārtsardze.

80. minūtē Sadikova reabilitējās un pēc skaistas izspēles bija precīza no vārtu priekšas, bet spēles izskaņā punktu spēlei pielika Daņilova.

Pārliecinoša uzvara mājās!

Apsveicu visus ar pirmo uzvaru sezonā! Viennozīmīgi bijām pelnījušas šodienu noslēgt uz pozitīvas nots. Prieks par to, ka vairākas meitenes atzīmējās ar gūtajiem vārtiem - ticu, ka tagad būs maisam gals vaļā. Tagad sanāks ilgāka pauze, centīsimies pēc iespējas kvalitatīvāk un ātrāk atjaunoties. Nākamā spēle būs 2. augustā, plkst. 18.30, kad Hanzas vidusskolas laukumā uzņemsim FK Olaine. FK Olaine vienmēr ir bijis sīksts pretinieks, domāju, ka būs gana interesanta un līdzvērtīga cīņa. Tāpēc vēl jo vairāk gaidīsim atbalstu klātienē, tas tiešām būs nepieciešams!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere