FS Metta mājās izspēlē neizšķirtu pret FK Iecava

Ievietots 11.07.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

1 - 1
FK Iecava

Svētdien, 10. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Iecava.

Pirms aizvadītās spēles zaļi-baltās ar 17 punktiem atradās otrajā vietā, bet pretinieces ar 3 punktiem bija septītās.

Lai arī pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars un vairāk iespējas bija mājiniecēm, tomēr pirmās 45 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Arī otrajā puslaikā FK Iecava aizsardzība turējās cieši, līdz 60. minūtē FS Metta kapteine Amēlija Lipšāne beidzot izvirzīja vadībā zaļi-baltās (1:0)!

Taču mettietes vadību noturēja pavisam neilgi – jau uzreiz nākamajā uzbrukumā FK Iecava panāca izlīdzinājumu uz tablo (1:1).

Spēles noslēdzošajā nogrieznī FS Metta futbolistēm bija iespējas izraut uzvaru, tomēr brīžiem pietrūka precizitātes vai aukstasinības.

1:1 neizšķirts mājas spēlē.