FS Metta izcīna trešo uzvaru Sieviešu Futbola Virslīgā

Ievietots 15.05.19.

Savu trešo spēli Latvijas augstākajā fubola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 0
BFC Daugavpils

Trešdien, 15. maijā, savu trešo spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā tiekoties ar BFC Daugavpils komandu.

Pirms gaidāmās spēles daugavpilietes bija aizvadījušas vienu spēli, piedzīvojot zaudējumu pret FK Dinamo Rīga.

Tikmēr FS Metta futbolistes izcīnīja divas uzvaras – 3:1 viesos pret AFA Olaine un 4:1 mājās pret Riga United.

Spēles pirmajā puslaikā rezultāts netika atklāts, lai gan vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām. Bez vārtiem aizvadītā spēles pirmā daļa atstāja interesantāko otrajam puslaikam.

Tik tiešām otrajā puslaikā laukumā bija redzams aktīvāks un enerģiskāks futbols, līdz 69. minūtē Katrīna Daņilova atklāja spēles rezultātu par labu mettietēm – 1:0!

Lai arī minimāls pārsvars vienmēr rada nelielu nervozitāti, FS Metta futbolistes spēli noveda līdz likumsakarīgam rezultātam, izcīnot uzvaru 1:0.

Zaļi-baltajām tā ir jau trešā uzvara pēc kārtas tikpat spēlēs, kas ļauj ierindoties turnīra tabulas pirmajā vietā!