FS Metta izbraukumā cīnās neizšķirti ar FK Olaine

Ievietots 19.08.19.

Kārtējo spēli Sieviešu Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Olaine
1 - 1

Svētdien, 18. augustā, Sieviešu Virslīgas čempionāta 12. kārtas spēli aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie FK Olaine.

FS Metta pirms gaidāmās spēles ieņēma 3. vietu ar 15 punktiem 11 spēlēs, kamēr olainietes ar 7 izcīnītajiem punktiem ierindojās 5. vietā.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, notikumiem norisinoties laukuma vidusdaļā un pirmos divus sitienus izdarot olainietēm – pirmo droši atvairīja Anastasija Čumika, otrais raidījums lidoja garām vārtiem.

Mettietes tikmēr daudz bīstamības radīja flangos, pretiniecēm galvassāpes radot Anastasijai Fjodorovai. Aktivitāte deva iespēju tikt pie vairākiem stūra sitieniem, kas gan palika bez precīza noslēdzošā sitiena.

36. minūtē pēc lieliskas Amēlijas Lipšānes piespēles, izgājienu vienatnē pret vārtsardzi pārliecinoši realizēja jau pieminētā Anastasija Fjodorova, izvirzot savu komandu vadībā – 1:0!

Arī otrais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām cenšoties iegūt teritoriālu pārsvaru un veidojot pozicionālus uzbrukumus. Izteikti bīstamus momentus komandas sākotnēji gan neizveidoja.

70. minūtē FK Olaine izveidoja bīstamu situāciju pie viesu vārtiem, bet raidītā bumba aizlidoja nedaudz gar vārtu stabu, bet sešas minūtes vēlāk olainietes ar tālsitienu rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Spēles izskaņā pēc uzvaras devās abas komandas, tomēr izraut panākumu neizdevās ne vienai, ne otrai vienībai. Noslēgumā kaujiniecisks neizšķirts 1:1!