FS Metta sieviešu komanda gūst trīs vārtus un pieveic Rīgas FS

Ievietots 26.02.23.

Otro spēli Ziemas kausa sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

3 - 0
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 26. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi otro spēli Ziemas kausā, tiekoties ar Rīgas FS.

Pirmajā spēlē zaļi-baltās ar 2:0 pieveica FK Iecava/FS Jelgava.

Jau no pirmajām minūtēm zaļi-baltajām piederēja liels pārsvars – Dzenes sitienu no tuvas distances atvairīja vārtsardze, bet Vainere no tālienes trāpīja pa pārliktni.

Tomēr ilgi līdz pirmajiem vārtiem nebija jāgaida – 10. minūtē lielisks centrējums no labās malas, un teicami bumbu vārtos ar galvu pārvirzīja Marija Klementjeva (1:0)!

Arī turpinājumā FS Metta futbolistes daudz kontrolēja bumbu un meklēja iespējas uzbrukumā.

Otros vārtus gan izdevās gūt tikai puslaika beigās, kad pēc standartsituācijas ar galvu precīzi sita Fanija Mežecka (2:0)!

Tikmēr otrā puslaika sākumā pretinieces pretuzbrukumā trāpīja pa vārtu stabu, bet laukuma otrajā pusē bumba lidoja vārtu tīklā – no vārtu priekšas precīza bija Marija Klementjeva (3:0)!

Arī turpinājumā pārsvars laukumā piederēja FS Metta futbolistēm, taču radītās iespējas izmantot neizdevās.

Trīs gūti vārti un otrā uzvara Ziemas kausā.

Madara Matrevica, Rebecca Malmberg, Una Jēgere, Fanija Mežecka, Linda Mergupe-Kutraite, Anastasija Vainere, Sofija Gluščuka, Tīna Zankovska, Paula Dzene, Marija Klementjeva, Vasilisa Sadikova