FS Metta arī trešajā savstarpējā spēlē pārliecinoši pārspēj Riga United Ladies

Ievietots 29.09.20.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Riga United Ladies
0 - 8

Pirmdien, 28. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, 49. vidusskolas laukumā viesojoties pie Riga United Ladies.

Pirms šīs spēles turnīra tabulā FS Metta futbolistes ar 11 punktiem atradās 2. vietā, bet gaidāmās pretinieces ieņēma 4. vietu, punktus neizcīnot.

Abas komandas šosezon jau aizvadīja divas savstarpējās spēles – ar 8:0 un 12:0 uzvaru svinēja mettietes.

Arī šo spēli aktīvāk iesāka zaļi-baltās un 11. minūtē izvirzījās vadībā – ar precīzu sitienu izcēlās Anastasija Vainere (1:0)!

Lai gan viesu futbolistēm bija liels pārsvars laukumā, līdz nākamajiem vārtiem nācās pagaidīt līdz puslaika izskaņai, kad mettietes 40. un 42. minūtē Sadikova un Vainere ātri panāca 3:0 uz tablo!

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes veica vairākas spēlētāju maiņas, bet spēles raksturu tas nemainīja – mājinieces bija spiestas darboties aizsardzībā.

Ja pirmajā puslaikā izdevās gūt trīs vārtus, tad otrajā puslaikā zaļi-baltās izcēlās vēl piecas reizes, īpaši rezultatīvi darbojoties spēles izskaņā.

Spēles gala rezultāts – 8:0! FS Metta futbolistēm nedēļas nogalē izšķirošā cīņa par sudraba godalgām viesos pret FK Olaine.

Šoreiz ne tik daudz par spēli, pretinieku vai rezultātu. Šī bija pirmā spēle pēc ilgākas pauzes, kas visnotaļ kalpoja kā laba ieskriešanās ļoti svarīgajai gaidāmajai spēlei nedēļas nogalē pret FK Olaine. Visu nedēļu treniņos akcentējām dažādus momentus uzbrukuma veidošanā, kas tad arī bija šīs spēles galvenā prioritāte - censties tos realizēt spēles situācijā. Jāuzsver, ka ļoti labi spējām pārnest treniņos apgūto jau spēlē. Par to man kā trenerei ir milzīgs gandarījums. Ticu, ka tieši šie momenti var būt izšķiroši arī jau gaidāmajā spēlē pret FK Olaine. Šī būs mūsu pēdējā tikšanās šajā sezonā, un vairāk vai mazāk tieši šī spēle izšķirs to, kura no komandām ierindosies otrajā, bet kura trešajā vietā. Ceram uz siltu atbalstu, un sagaidām patīkamu futbola atmosfēru sestdien Olainē!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere