FS Metta arī ceturto reizi pārspēj Riga United Ladies

Ievietots 02.11.20.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

4 - 0
Riga United Ladies

Svētdien, 1. novembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi vienu no noslēdzošajām spēlēm Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga United Ladies.

Pirms šīs spēles turnīra tabulā FS Metta futbolistes ar 14 punktiem atradās 2. vietā, bet gaidāmās pretinieces punktus līdz šim nebija izcīnījušas.

Tikpat punkti, cik mettietēm, bija arī FK Olaine futbolistēm, kuras gan bija aizvadījušas divas spēles vairāk. Šobrīd uz nenoteiktu laiku ir pārcelta arī abu komandu noslēdzošā savstarpējā spēle.

Abas komandas šosezon jau bija aizvadījušas trīs savstarpējās spēles – trīs pārliecinošas uzvaras ar 8:0, 12:0 un 8:0 izcīnīja FS Metta futbolistes.

Arī šo spēli aktīvāk iesāka mettietes, un 13. minūtē izvirzījās vadībā. Izgājienu vienatnē pret vārtsardzi pārliecinoši realizēja Nelle Treimane – 1:0!

Turpinājumā komandas apmainījās ar momentiem – mājinieces divas reize paglāba Siņutkina, bet otrā laukuma pusē Liniņas sitienu no tuvas distances atvairīja vārtsardze, bet Sniedzīte trāpīja pa pārliktni.

Otrā puslaika sākuma FS Metta futbolistēm izdevās ļoti veiksmīgs – divdesmit minūšu laikā vēl trīs vārtus guva Treimane, un 65. minūtē rezultāts jau bija 4:0!

Līdz spēles beigām pārsvars piederēja mājiniecēm, iespējas iesist vēl bija, taču vairāk vārti šajā spēlē netika gūti.

4:0 uzvara pret Riga United Ladies un saglabāta 2. vieta turnīra tabulā.

Vairāk kā mēnesi nebijām aizvadījušas nevienu spēli sacensību režīmā, kas noteikti bija manāms spēles ievadā. Pirmais puslaiks atnesa vienu vārtu guvumu, kas nedod drošības sajūtu komandai, līdz ar to sanāca tādas nervozas pirmās 45 minūtes. Momentus spējām izveidot daudz, tikai neizdevās tos noslēgt. Otrajā puslaikā situācija jau bija citādāka, realizējām momentus, kas tad arī deva iespēju spēlēt mierīgāk un pārliecinošāk. Ņemot vērā, ka ilgstoši nebijām spēlējušas, viens no mērķiem bija parūpēties par to, lai katra meitene tiek pie spēles laika, ko arī izdevās īstenot. Skatoties uz nākamo spēli, noteikti vēlamies uzlabot darbības aizsardzībā, kur brīžiem nospēlējām nedaudz vieglprātīgi, kas tad arī radīja kādu cerību momentu pretinieku komandai. Ļoti ceram, ka šī brīža apstākļi ļaus aizvadīt divas atlikušās spēles Sieviešu Futbola līgā pret Rīgas Futbola Skolu mājās un izbraukumā pret FK Olaine, kurās arī izšķirsies tas, kurā vietā noslēgsim šī gada sezonu.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere