FK Metta atspēlē divu vārtu deficītu un cīnās neizšķirti pret BFC Daugavpils

Ievietots 02.10.21.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 2
BFC Daugavpils

Sestdien, 2. oktobrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja mettieši, bet abām komandām bīstamus momentus izveidot neizdevās.

19. minūtē BFC Daugavpils aizskrēja ātrajā uzbrukumā, un viesus vadībā izvirzīja Israel Dele, trāpot vārtu apakšējā stūrī (0:1).

Arī pēc ielaistajiem vārtiem mājiniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, taču bīstamākās epizodes izdevās izveidot tieši no distances – Čudara tālsitienu slaidā lēcienā atsita Orols, bet Vapne sita pāri.

Otrā puslaika sākumā pēc Vapnes piespēles lieliskā pozīcijā nonāca Birka, taču ar ērto kreiso kāju sita pāri vārtiem.

Otrās četrdesmit piecas minūtes FK Metta futbolisti iesāka ļoti aktīvi un enerģiski, liekot pretiniekiem piespiesties pie saviem vārtiem. No labas pozīcijas uzreiz no gaisa sita Puzirevskis, taču nedaudz garām.

69. minūtē viesi ātrajā uzbrukumā guva otros vārtus, taču zibenīgi Emīls Birka no vārtu priekšas vienus vārtus atspēlēja (1:2)!

Izskaņā zaļi-balto spiediens pieauga, līdz kompensācijas laikā soda laukumā tika nogāzts Korotkovs. Sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Lūkass Vapne, panākot 2:2!

Pēdējās sekundēs līdz sitienam ar galvu tika Korotkovs, taču Orols bumbu tvēra. Aizraujošā spēlē neizšķirts 2:2.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Emīls Birka, Kristers Čudars, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Rihards Ozoliņš, Jānis Grīnbergs, Dmitrijs Zelenkovs