FK Metta viesos piedzīvo zaudējumu pret FK RFS

Ievietots 11.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
3 - 1

Trešdien, 11. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 12. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā viesojoties pie FK RFS.

Spēli veiksmīgāk iesāka Latvijas čempionvienība, 12. un 17. minūtē gūstot vārtus un iegūstot divu vārtu pārsvaru (0:2).

Puslaika otrajā pusē pāris pusmomenti bija arī viesiem, taču līdz kārtīgam sitienam nokļūt neizdevās.

Otro puslaiku zaļi-baltie iesāka apņēmīgi, taču vārtus guva tieši FK RFS – Friesenbichler spēcīgi un precīzi sita no tālienes (0:3).

FK Metta neapstājās un piecas minūtes vēlāk vienus vārtus atguva – lieliska Vapnes piespēle, un izgājienu vienatnē pret vārtsargu izmantoja Bruno Melnis (1:3)!

Gūtie vārti radīja apjukumu pretiniekam, un praktiski uzreiz Grīnbergs bīstami uzsita no 18 metriem, bet vietā bija pretinieku vārtsargs.

Lai arī mettiešiem bija pāris uzplaiksnījumi, lai samazinātu rezultāta starpību, tomēr pietuvoties tuvāk neizdevās.

Viesos piekāpjamies Latvijas čempioniem.

Alvis Sorokins, Jānis Grīnbergs, Jegors Novikovs, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Gļebs Kļuškins, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala