Ievietots 28.01.23.

Otro pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Panevežys
0 - 1

Sestdien, 28. janvārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja otro pārbaudes spēli šogad, Marijampoles Sporta hallē viesojoties pie Lietuvas bronzas godalgu ieguvējiem FK Paņevežys.

Spēles iesākās līdzvērtīgā cīņā, taču diezgan ātri vadību ieguva viesi – saņemot tālo piespēli no aizsarga, Correa apspēlēja pretinieku un piespēlēja aptuveni uz 11 metru atzīmi, no kurienes precīzi sita Bruno Melnis (1:0)!

Pēc vārtu guvuma vairāk bumbu kontrolēja FK Paņevežys, taču zaļi-baltie kompakti spēlēja aizsardzībā un meklēja iespējas pretuzbrukumos, tomēr pirmajās 45 minūtēs bīstamu momentu praktiski vairs nebija.

Otrā puslaika sākumā FK Metta veica spēlētāju maiņas, rotējot sastāvu, bet bumbas kontrolē pārsvaru joprojām saglabāja mājinieki.

Tuvojoties spēles izskaņai leišu vienība centās atspēlēties un uzbrukumā kļuva draudīgāki, tomēr divas reizes komandu glāba Alvis Sorokins. Arī mettieši kļuva asāki pretuzbrukumos, taču bez rezultāta.

Vārti spēlē tā arī vairs netika gūti, un FK Metta guva pirmos vārtus 2023. gadā, kā arī izcīnīja pirmo uzvaru šogad.

Ņikita Parfjonovs, Vladislavs Fjodorovs, Gabriels Kirkils, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Emīls Aizpurietis, pārbaudāmais spēlētājs

Alvis Sorokins, Alans Kangars, Ņikita Pašņevs, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Daņiils Čiņajevs, Ralfs Pakulis un divi pārbaudāmie spēlētāji