FK Metta izskaņā piedzīvo zaudējumu viesos pret FK Ventspils

Ievietots 06.07.19.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījuši mūsu Meistarkomandas futbolisti.

JFK Ventspils
2 - 1

Sestdien, 6. jūlijā, FK Metta futbolisti Ventspils Olimpiskā centra stadionā aizvadīja Optibet Virslīgas 22. kārtas spēli pret vietējo FK Ventspils.

Spēli daudz aktīvāk iesāka viesi, 6. minūtē izveidojot pirmo bīstamo momentu – Birka teicami piespēlēja gar vārtiem no kreisās malas, tomēr vārtu priekšā Krollim nedaudz pietrūka, lai raidītu bumbu vārtu tīklā.

20. minūtē lieliska iespēja šoreiz bija Birkam, tomēr viņa sitiens no 14 metriem lidoja garām vārtiem. Tikmēr laukuma otrā pusē ar tālsitienu ventspilnieki pārbaudīja Oša modrību – Dāvis bumbu slaidā lēcienā atsita, bet 22. minūtē pēc sitiena ar galvu FK Ventspils izvirzījās vadībā – 0:1.

Pēc zaudētajiem vārtiem mettiešu spiediens nedaudz norima, tomēr ātri vien viesiem izdevās iniciatīvu atgūt. 32. minūtē no kreisā flanga Birka spēcīgi deva gar vārtiem, vārtu priekšā bumba skāra aizsargu un ar pūlēm vārtsargs to novirzīja garām vārtiem.

Arī izskaņā FK Metta futbolisti pēc standartsituācijām radīja lielus draudus mājinieku vārtiem, tomēr ne Dzhamalutdinov soda sitiens no 20 metriem, ne stūra sitieni vārtu guvumā pārvērsti netika.

Otrā puslaika sākumā mettieši daudz kontrolēja bumbu, tomēr līdz izteikti bīstamiem momentiem netika. 68. minūtē tādus izdevās izveidot pat divus – Tamirlans no distances sita spēcīgi, bet vārtsargs bumbu atsita, bet uzbrukuma otrajā vilnī Kroļļa sitienu no vārtu priekšas bloķēja aizsargs.

Tomēr 70. minūtē FK Metta izlīdzināja rezultātu – Zakari ar lielisku tālo piespēli atrada Masangani, kurš izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēja pārliecinoši – 1:1!

Spēles izskaņā abas komandas devās cīņā par uzvaru, lielākos draudus radot tieši pēc standartsituācijām. Šķita, ka spēle noslēgsies ar neizšķirtu, bet kompensācijas laikā vārtu priekšā izveicīgākais bija Ulimbaševs, izraujot ventspilniekiem uzvaru – 1:2.