Ievietots 31.03.19.

Trešo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

JFK Ventspils
2 - 0

Svētdien, 31. martā, Ventspils 2. pamatskolas laukumā savu 3. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, viesojoties pie valsts vicečempiones FK Ventspils.

Spēles pirmās minūtes aktīvāk iesāka mettieši, turklāt 4. minūtē izveidoja pirmo reālo vārtu gūšanas iespēju – pie soda laukuma bumbu saņēma Šibass, izdarīja sitienu, tomēr bumbu ar pūlēm tvēra pretinieku vārtsargs.

Turpinājumā bumbas kontrolē iniciatīvu pārņēma FK Ventspils. Vienā no epizodēm pēc stūra sitiena komandu glāba Ošs, bet 16. minūtē ventspilnieki izvirzījās vadībā – sķietami nevainīgā situācijā pretinieki aizskrēja ātrā uzbrukumā un no vārtu priekšas precīzs bija Anastasijs Mordatenko – 0:1.

Līdz puslaika beigām spēle vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā, vien pašā izskaņā futbols kļuva atklātāks – brīžiem uzbrukumi sekoja no vieniem vārtiem uz otriem. Bīstamākās epizodes puslaikā gan izveidojās pēc standartsituācijām.

Diemžēl pēc standartsituācijas tika ielaisti arī otrie vārti – 55. minūtē pēc stūra sitiena vārtus guva Tosin Aiyegun – 0:2. Pēc ielaistajiem vārtiem uzreiz teicams sitiens no 15 metriem padevās Korotkovam, taču pretinieku vārtsargs neticami izvilka bumbu no vārtu devītnieka.

Atklātais futbols turpinājās – neilgi pēc Korotkova momenta pie otriem vārtiem Tīdenberga sitienu no tuvas distances atsita Ošs. Pēdējās 30 minūtēs mettieši pārņēma iniciatīvu laukumā un izveidoja vairākus lieliskus momentus. 67. minūtē uz soda laukuma līnijas bumba atleca pie Varslavāna, tomēr sitiens lidoja gar pašu vārtu stūri.

FK Metta futbolisti neapstājās, laika bija pietiekoši. Vienā no epizodēm gudri nospēlēja uz maiņu nākušais Jēkabs Lagūns un izdarīja spēcīgu sitienu, tomēr bumba atsitoties pret vārtu stabu nonāca pretinieku rīcībā.

Spiediens pieauga un pēdējās desmit minūtēs zaļi-baltie izveidoja vēl divas lieliskas vārtu gūšanas epizodes – pēc asa Birka centrējuma no vārtu priekšas ar galvu sita pāri Kovaļonoks, bet mirkli vēlāk Varslavāna piespēle gar vārtiem lavierēja vārtu priekšā, tomēr vārtos nenonāca. 0:2.