FK Metta sezonas ievadā piedzīvo zaudējumu viesos pret FK Liepāja

Ievietots 13.03.21.

Pirmo oficiālo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
4 - 1

Sestdien, 13. martā, pirmo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā viesojoties pie FK Liepāja.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki un vairāk kontrolēja bumbu. Lai gan spēles sākumā iztika bez bīstamiem momentiem, liepājnieki realizēja savu pirmo iespēju.

18. minūtē uzbrukuma otrajā vilnī bumba soda laukumā nonāca pie Dāvja Ikaunieka, kurš no tuvas distances sita precīzi – 0:1.

Puslaika otrajā pusē mettieši arvien vairāk aktivizējās, bet teritoriāls pārsvars joprojām piederēja FK Liepāja. Diemžēl pavisam nevajadzīgi viesi ielaida otros vārtus uz ģērbtuvēm – 40. minūtē Karašausks no 16 metriem sita precīzi tālajā augšējā stūrī (0:2).

Otro puslaiku FK Metta futbolisti uzsāka ļoti apņēmīgi, un tika atalgoti ar vārtu guvumu – 49. minūtē Novikovs veica teicamu reidu, iespēlēja soda laukumā Vapnem, kurš lieliski vārtu priekšā atrada Muritalu, un Yunusa sita precīzi (1:2)!

Pēc gūtajiem vārtiem mettieši veica nelielu ofensīvu, tomēr iekrita pretuzbrukumā – tikai trīs minūtes pēc starpības samazināšanas pretinieki ar rikošeta palīdzību panāca divu vārtu pārsvaru (1:3).

Zaļi-baltie nepadevās un aizvadīja labu puslaika vidusdaļu, veicot labu saspēli un ar centrējumiem cenšoties atrast Muritalu soda laukumā. 74. minūtē pie soda laukuma robežas Novikovs nopelnīja standartsituāciju, taču Zelenkovs trāpīja spēlētāju mūrī.

Spēles izskaņā mettiešiem bija jāatgūst divi vārti, tomēr līdz izteikti bīstamam momentam tikt neizdevās. Ar spēles noslēdzošo stūra sitienu FK Liepāja diemžēl guva arī ceturtos vārtus.

Sezonu iesākam ar 1:4 zaudējumu viesos pret Latvijas kausa ieguvējiem.

Jānis Beks, Emīls Birka, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Jegors Novikovs, Oskars Vientiess, Kristers Čudars, Lūkass Vapne, Raens Tālbergs, Dmitrijs Zelenkovs, Yunusa Muritala