FK Metta savstarpējā spēlē pārspēj FK Metta/Latvijas Universitāte

Ievietots 19.02.20.

Savstarpējo pārbaudes spēli aizvadījušas FK Metta un FK Metta/Latvijas Universitāte komandas.

5 - 1

Trešdien, 19. februārī, Elektrum Olimpiskajā centrā savstarpējo pārbaudes spēli aizvadīja FK Metta un FK Metta/Latvijas Universitāte komandas.

Spēli aktīvāk iesāka Meistarkomanda, vienā no epizodēm tika fiksēts noteikumu pārkāpums dublieru soda laukumā, un Lūkass Vapne pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu – 1:0!

Turpinājumā labas iespējas izcelties bija Žaldovskim un jau minētajam Vapnem, tomēr bumba Sorokina sargātajos vārtos nenonāca.

Arī FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti nekautrējās uzbrukt, turklāt vienā no epizodēm vienatnē pret Beku izrāvās Puzirevskis, tomēr sita nedaudz garām.

Puslaika izskaņā divas teicamas iespējas laukuma otrā pusē bija Žaldovskim, no vārtu priekšas varēja izcelties arī Krjukovičs, bet pirmās 45 minūtes noslēdzās ar minimālo 1:0.

Otro puslaiku Meistarkomanda iesāka ar pavisam citu vienpadsmitnieku, un pašā puslaika ievadā Raimonds Krollis ar galvu rezultātu dubultoja – 2:0.

Praktiski nākamajā uzbrukumā soda laukumā tika nogāzts Birka, bet šoreiz 11 metru soda sitienu realizēt neizdevās – Krollis sita pāri vārtu augšējam stūrim.

Raimonds gan reabilitējās, un drīz vien pēc Kirkila piespēles guva savus otros vārtus, bet ātri dublieri vienus vārtus atguva, kad nesaprašanos soda laukumā ar precīzu sitienu noslēdza Matīss Zēģele – 3:1.

Līdz puslaika beigām liels pārsvars piederēja FK Metta futbolistiem, vairākas reizes komandu glāba Kristers Kļava, bet Raimonds Krollis paspēja izcelties vēl divas reizes, uzstādot gala rezultātu – 5:1.

Jau sestdien FK Metta/Latvijas Universitāte uzņems FK Liepāja-2, bet svētdien FK Metta dosies uz Tallinu, lai spēkotos ar Igaunijas bronzas medaļnieci FC Nomme Kalju.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Krists Kristers Gulbis, Daniels Fedorovičs, Rendijs Šibass, Kārlis Vilnis, Renārs Guliaks, Lūkass Vapne, Aleksejs Krjukovičs, Ričards Žaldovskis, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.1

Helmuts Saulītis, Roberts Ķipsts, Normunds Uldriķis, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.2, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Emīls Birka, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.3, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.4, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis