FK Metta rezultatīvā spēlē piekāpjas FA Šiauliai

Ievietots 04.02.23.

Trešo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 4
FA Šiauliai

Sestdien, 4. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja trešo pārbaudes spēli šogad, Rimi Olimpiskajā centrā uzņemot Lietuvas A lyga klubu FA Šiauliai.

Spēles ievadā aktīvāki bija mājinieki, ātri izvirzoties vadībā. Ja 7. minūtē pēc soda sitiena Vapne spēcīgi trāpīja vienlaicīgi pa pārliktni un stabu, tad divas minūtes vēlāk, atgūstot bumbu pēc presinga, Puzirevskis sita precīzi vārtu stūrī (1:0)!

Arī pēc gūtajiem vārtiem zaļi-baltie veica labu saspēli, taču 16. minūtē iekrita ātrajā uzbrukumā, kur izgājienu vienatnē pret Parfjonovu realizēja pretinieku uzbrucējs (1:1).

Aiz mūsu aizsargu mugurām momentus FA Šiauliai izveidoja arī turpinājumā – divreiz paglāba Parfjonovs. Zaļi-baltie tikmēr aktīvi darbojās flangos, taču pirmajā puslaikā vairs rezultāts nemainījās.

Otrā puslaika sākumā FK Metta nomainīja deviņus spēlētājus, bet drīz pēc tam slaidā lēcienā bumbu nācās atsist Bekam.

Pavisam drīz mettieši atguva vadību – pēc presinga pretinieku aizsargs, atspēlējot vārtsargam, raidīja bumbu savos vārtos (2:1).

Gandrīz uzreiz vadību nācās zaudēt – nokavētas darbības labajā malā aizsardzībā, spēcīgs un neatvairāms sitiens, vārti un rezultāts atkal neizšķirts (2:2).

Atraktīvais puslaika sākums turpinājās ar momentiem, Kirkils netrāpīja no vārtu priekšas, bet mirkli velāk no 20 metriem raidīja garām vārtu augšējam stūrim.

Kirkils gan spēli savainojuma dēļ turpināt nevarēja, FK Metta spēles noslēdzošās 25 minūtes aizvadot mazākumā.

Ātrajā uzbrukumā FA Šiauliai guva trešos vārtus, bet pašā spēles izskaņā ar 11 metru soda sitienu panāca divu vārtu pārsvaru.

2:4 zaudējums gada pirmajā spēlē Rīgā.

Ņikita Parfjonovs, Vladislavs Fjodorovs, Gabriels Kirkils, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Emīls Aizpurietis, Artjoms Puzirevskis, divi pārbaudāmie spēlētāji

Jānis Beks, Alans Kangars, Ņikita Pašņevs, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Daņiils Čiņajevs, Ralfs Pakulis, Kristofers Rēķis, pārbaudāmais spēlētājs