Meistarkomanda pirms sezonas sākuma izcīna divas uzvaras

Ievietots 02.03.19.

Pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

4 - 0
FC Elva

Sestdien, 2. martā, Hanzas vidusskolas laukumā divas pārbaudes spēles aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda. Mettieši divos sastāvos spēkojās ar Igaunijas Esiliiga klubiem JK Tartu Welco un FC Elva.

Dienas pirmajā spēlē mettieši ātri izvirzījās vadībā – 6. minūtē pēc stūra sitiena bumba atleca pie soda laukuma pusapļa, un Matīss Zēģele precīzi to raidīja vārtu apakšējā stūrī – 1:0! Vēl pirmajā puslaikā teicama iespēja pēc Lagūna piespēles gar vārtiem bija Krollim, tomēr sitiens no tuvas distances lidoja garām.

Tikmēr divās citās epizodēs no vārtu priekšas netrāpīja Zēģele, bet Vientiess norībināja vārtu pārliktni. Kopumā pirmajā puslaikā arī bumbu vairāk kontrolēja mājinieki, turklāt droši spēlēja aizsardzībā, pretiniekiem pie momentiem netiekot.

Arī otrā puslaika sākums mūsu futbolistiem izdevās veiksmīgs – 47. minūtē rezultātu dubultoja Raimonds Krollis2:0! Puslaika turpinājums gan nebija tik sekmīgs. Lai gan pārsvars bumbas kontrolē joprojām bija zaļi-baltajiem, tomēr izteiktus vārtu gūšanas momentus izveidot neizdevās.

62. minūtē viesi vienus vārtus atguva, samazinot vārtu starpību līdz minimumam. Tie gan bija pēdējie vārti spēlē, un mettieši izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Arī dienas otrajā spēlē Meistarkomanda ātri atklāja spēles rezultātu. Pēc aktīvā sākuma diezgan likumsakarīgi 11. minūtē izdevās gūt pirmos vārtus, kad pēc individuālā reida precīzs bija Rendijs Šibass – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem mettieši uzbruka vēl enerģiskāk, tomēr piekliboja precizitāte uzbrukuma noslēgumā. Pirmajā puslaikā teicamas izdevības bija gan Šibasam, gan Kovaļonokam, Ševeļovs pat raidīja bumbu vārtu tīklā, taču tika fiksēts aizmugures stāvoklis.

Otrajā puslaikā joprojām iniciatīva piederēja mājiniekiem, turklāt aizsardzībā mūsu futbolisti darbojās nevainojami. Sekmīgā spēle deva arī rezultātu, kad īsā laikā izdevās gūt divus vārtus. Vispirms 65. minūtē Ņikita Kovaļonoks realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu, bet mirkli vēlāk Renārs Varslavāns realizēja 11 metru soda sitienu, panākot jau 3:0!

Spēles noslēdzošajā daļā pēc teicamas komandas saspēles no soda laukuma iekšienes otros vārtus spēlē guva Varslavāns (4:0), bet spēles izskaņā Kovaļonokam bija izcila izdevība gūt komandas piektos vārtus, taču tā palika neizmantota. Pirms Optibet Virslīgas 1. kārtas izcīnām divas uzvaras!

FK Metta/Latvijas Universitāte – JK Tartu Welco

2:1 (1:0)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Krists Kristers Gulbis, Iļja Korotkovs, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Jēkabs Lagūns, Matīss Zēģele, Raimonds Krollis, Pārbaudāmais spēlētājs