FK Metta pārbaudes spēlē piedzīvo zaudējumu pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 06.02.21.

Kārtējo spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 4
Spartaks Jūrmala

Sestdien, 6. februārī, savu kārtējo spēli 2021. gadā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Olimpiskajā sporta centrā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, vairāk kontrolējot bumbu un pacietīgi veidojot savus uzbrukumus. Arī jūrmalnieki meklēja iespējas uzbrukumos, vienā no tiem bīstami uzsita Fraidejs, taču garām vārtiem.

Drīz otrā laukuma pusē tuvu soda laukumam tika nogāzts Ozoliņš, Vapne izpildīja soda sitienu, bet sita nedaudz garām tuvajam augšējam stūrim.

Puslaika vidusdaļu aktīvāk aizvadīja Spartaks Jūrmala, un 28. minūtē izvirzījās vadībā – pretspēlētājs ielauzās soda laukumā un spēcīgi sita tuvajā stūrī – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem īsā laika sprīdī mettieši ļāva vēl divas reizes apdraudēt Beka vārtus (Jānis abās reizēs teicami atvairīja sitienus), bet puslaika izskaņā daudz kontrolēja bumbu, tomēr pietrūka saasinājuma vārtu tuvumā.

Otro puslaiku zaļi-baltie iesāka apņēmīgi, bet ātri pie saviem vārtiem nevainīgā situācijā nopelnīja pendeli – Spartaks Jūrmala šo iespēju izmantoja (0:2).

60. minūtē mettieši veica 10 spēlētāju maiņas. Diemžēl drīz vien krita arī trešie vārti – pēc stūra sitiena jūrmalnieki izdarīja augstu piespēli gar vārtiem, un ar rikošeta palīdzību bumba nonāca vārtos – 0:3.

Uzreiz pēc tam mājinieki vēlreiz tika pie soda sitiena tuvu soda laukuma līnijai – Rēķis izpildīja tehniski labu sitienu, bet tikpat teicami vārtos darbojās vārtsargs, izvelkot bumbu no vārtu devītnieka.

Tuvāk izskaņai FK Metta futbolistiem bija vēl divi momenti – pretinieku vārtsargs atvairīja asu Tālberga sitienu, bet pēc stūra sitiena Solovjovs sita pāri no vārtu priekšas.

Spēles izskaņā spartakieši piespieda Guliaku kļūdīties, kurš, cenšoties glābt situāciju, soda laukumā nogāza pretspēlētāju. Spartaks Jūrmala realizēja arī otru 11 metru soda sitienu, uzstādot spēles gala rezultātu (0:4).

Jānis Beks, Emīls Birka, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Dāvis Sandis Strods, Rihards Ozoliņš, Kristers Čudars, Lūkass Vapne, Artjoms Puzirevskis, divi pārbaudāmie spēlētāji

Alvis Sorokins, Jegors Novikovs, Gabriels Kirkils, Kirils Solovjovs, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Tomass Zants, Renārs Guliaks, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis