FK Metta otrajā savstarpējā spēlē pārspēj Spartaks Jūrmala

Ievietots 13.02.21.

Kārtējo spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 2

Sestdien, 13. februārī, savu kārtējo spēli pirmssezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto hallē tiekoties ar Spartaks Jūrmala.

Spēles iesākās līdzīgā cīņā, un pie pirmā pusmomenta tika jūrmalnieki – pretinieku uzbrucējs ātrā uzbrukumā no sāna ielauzās soda laukumā, taču izdarīto sitienu droši tvēra Saulītis.

Tikmēr mettieši laukuma otrā pusē atbildēja ar vārtu guvumu – 12. minūtē izdevās teicams presings, Vapne ar lielisku piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Ozoliņu, kurš sita nekļūdīgi (1:0)!

Kopumā puslaikā nebija daudz vārtu gūšanas momentu, komandas izveidoja vairākus potenciāli bīstamus uzbrukumus, taču līdz kārtīgam sitienam futbolisti nenonāca.

Līdzīgajā puslaikā arī Spartaks Jūrmala guva vārtus – 25. minūtē pēc centrējuma ar galvu precīzi sita Wamba (1:1). Līdz ar to pēc pirmajām 45 minūtēm uz tablo bija likumsakarīgs un godīgs neizšķirts.

Otrā puslaika pirmajā pusē mettieši veica vairākas spēlētāju maiņas, bet spēles raksturs atgādināja pirmajā puslaikā redzēto – komandas līdzīgi kontrolēja bumbu, bet līdz puslaika vidum spēle norisinājās bez izteikti bīstamiem momentiem.

Tad vienā epizodē pa vārtu pārliktni trāpīja mūsu pārbaudāmais spēlētājs, bet 71. minūtē krita otrie vārti – FK Metta veica labu saspēli labajā flangā, Novikovs asi deva gar vārtiem, un pretinieku aizsargs, neļaudams sitienu izdarīt Melnim, raidīja bumbu savos vārtos (2:1)!

Izskaņā labā sitiena pozīcijā nonāca Melnis (taču sitienu tvēra vārtsargs), bet jūrmalnieki tika pie soda sitiena 20 metrus no vārtiem. Šo iespēju pretinieki neizmantoja, un spēle noslēdzās ar zaļi-balto uzvaru ar 2:1.

Helmuts Saulītis, Emīls Birka, Iļja Korotkovs, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Rihards Ozoliņš, Kristers Čudars, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis, pārbaudāmais spēlētājs

Alvis Sorokins, Dāvis Sandis Strods, Jegors Novikovs, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks, Ričards Bušmeisters, Raens Tālbergs, Bruno Melnis