FK Metta otrajā puslaikā izveido vairākus momentus, taču piedzīvo zaudējumu Ventspilī

Ievietots 26.11.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

JFK Ventspils
1 - 0

Ceturtdien, 26. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 26. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Ventspils Olimpiskā centra stadionā viesojoties pie FK Ventspils.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, un 7. minūtē izvirzījās vadībā – soda laukumā neviena netraucēts piespēli saņēma Pyagbara un no 14 metriem trieca bumbu vārtu tīklā (0:1).

Arī turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja FK Ventspils futbolisti, kamēr mettieši meklēja iespējas pretuzbrukumos. Labā sitiena pozīcijā nonāca Ozoliņš, tomēr sitiens ar neērto kāju īpaši neizdevās.

Līdz puslaika beigām ventspilnieki pāris reizes no dažādām distancēm izdarīja sitienus, taču tikai viens no tiem bija bīstams – Vilellas sitiens no 16 metriem aizspurdza gar vārtu augšējo stūri.

Laukuma pretējā pusē Vientiess izmēģināja veiksmi no tālienes, taču tālsitienu tvēra pretinieku vārtsargs. Pēc pirmajām 45 minūtēm mettieši atradās iedzinējos ar 0:1.

Otro puslaiku viesi iesāka enerģiski, un 53. minūtē pēc Birkas centrējuma augstāk par vārtsargu izleca Krollis, taču bumba trāpīja pa vārtu stabu.

FK Metta futbolisti neapstājās un īsā laikā divreiz bīstami apdraudēja ventspilnieku vārtus – no teicamas pozīcijas Ozoliņa sitienu atvairīja vārtsargs, bet Birka ar negaidītu un spēcīgu sitienu sita nedaudz pāri.

Izskaņā komandas skrēja no vieniem līdz otriem vārtiem, atraktīvajā futbolā pēc stūra sitiena gūt vārtus varēja Fedorovičs, taču vārtsargs ar kājām bumbu atvairīja.

Izraut vismaz neizšķirtu mettiešiem diemžēl neizdevās, un pēdējā kārtā izšķirsies 9. vietas liktenis. Jau svētdien Hanzas vidusskolas laukumā uzņemsim Valmiera FC.

Helmuts Saulītis, Krists Kristers Gulbis, Lukman Zakari, Franklin Joseph, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Rihards Ozoliņš, Oskars Vientiess, Kgotso Masangane, Emīls Birka, Raimonds Krollis