FK Metta no Igaunijas pārved neizšķirtu pret FC Nomme Kalju

Ievietots 23.02.20.

Kārtējo pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FC Nomme Kalju
1 - 1

Svētdien, 23. februārī, mūsu Meistarkomanda devās uz Tallinu, pārbaudes spēlē viesojoties pie Igaunijas augstākās līgas trešās spēcīgākās vienības FC Nomme Kalju.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka pretinieki, vairāk kontrolējot bumbu un uzbrūkot, tomēr mettieši nelielo ofensīvu izturēja pārliecinoši.

Viesi lieliski ar īsām piespēlēm izgāja no sarežģītām situācijām un vairākas reizes labi izveidoja uzbrukumus, tomēr pietrūka precīzas noslēdzošās darbības.

Tomēr 29. minūtē FK Metta izvirzījās vadībā – Emīls Birka teicami nometa soda laukumā bumbu pa sitienam pārbaudāmajam spēlētājam, kurš precīzi sita labajā apakšējā vārtu stūrī – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem laukumā bija līdzvērtīga cīņa, labas iespējas bija Masanganem un Krollim, taču vārti netika gūti un puslaika pārtraukumā zaļi-baltie devās minimālā vadībā.

Otrā puslaika sākums veiksmīgāk padevās mājiniekiem, kuri 52. minūtē ar precīzu sitienu rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Arī pēc vārtu guvuma neliels teritoriāls pārsvars piederēja FC Nomme Kalju, taču drīz vien iniciatīvu pārņēma mettieši, aktīvi dodoties uzbrukumā un tiekot pie vairākiem vārtu gūšanas momentiem.

Ja tos izmantot neizdevās, tad spēles izskaņā teicama iespēja izraut uzvaru bija Lūkasam Vapnem, kurš 86. minūtē uzņēmās izpildīt 11 metru soda sitienu, tomēr igauņu vienību glāba vārtsargs.

No Igaunijas pārvedam neizšķirtu, un arvien straujāk tuvojamies jaunās sezonas sākumam.

Helmuts Saulītis, Rendijs Šibass, Krists Kristers Gulbis, Emīls Birka, Oskars Vientiess, Rihards Ozoliņš, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis, trīs pārbaudāmie spēlētāji

Roberts Ķipsts, Lūkass Vapne, Renārs Guliaks, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Pārbaudāmais spēlētājs