FK Metta neizdodas atspēlēties, piedzīvojot minimālu zaudējumu pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 20.03.21.

Otro spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 0

Sestdien, 20. martā, otro spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Tukuma pilsētas mākslīgajā laukumā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Lai gan izteiktu teritoriālu pārsvaru neviena no komandām neieguva, pirmajā puslaika pusē aktīvāki un efektīvāki uzbrukumā bija jūrmalnieki – vairākus pretinieku sitienus atvairīja Jānis Beks.

Kopumā bija novērojams atklāts futbols no viena soda laukuma līdz otram, un puslaika otrajā pusē jau bīstamāki bija tieši mettieši. Pēc stūra Čudars trāpīja pa pārliktni, drīz Ņerugals teicami atvairīja Gomi sitienu, bet Vapne no 18 metriem aizgrieza nedaudz garām augšējam stūrim.

Otrā puslaika sākumā aktīvāki bija viesi, izdarot vairākus sitienus no distances un tiekot pie vairākiem stūra sitieniem, tomēr tieši pēc standartsituācijas uzbrukuma otrajā vilnī Spartaks Jūrmala atklāja rezultātu – 62. minūtē Fraidejs bija precīzs no vārtu priekšas (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem teicamu sitienu no 18 metriem izdarīja Muritala, taču Ņerugals vēlreiz glāba savu komandu. FK Metta pārņēma iniciatīvu laukumā un uzbruka, kamēr pretinieki izmantoja ātrus pretuzbrukumus.

Atklātā futbolā iesist varēja abas komandas, pēdējā uzbrukumā no 16 metriem sita Lūsiņš, taču trāpīja tīklam no otras puses. Izlašu pārtraukumā dodamies ar minimālu zaudējumu viesos.

Jānis Beks, Emīls Birka, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Jegors Novikovs, Rihards Ozoliņš, Kristers Čudars, Lūkass Vapne, Ikuto Gomi, Dmitrijs Zelenkovs, Yunusa Muritala