FK Metta mājās piedzīvo zaudējumu pret čempionvienību FK RFS

Ievietots 16.07.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 3
FK RFS

Sestdien, 16. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 21. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Daugavas stadionā uzņemot Latvijas čempioni FK RFS.

Spēles sākumā mājinieki nekautrējās uzbrukt un 9. minūtē panāca savu – Jānis Grīnbergs iespēlēja soda laukumā, kur precīzi sita Kristofers Rēķis (1:0)!

Lai gan nedaudz vairāk bumbu kontrolēja FK RFS, asāki uzbrukumā bija tieši mettieši – Pūļa sitienu ar kājām atsita Šteinbors, bet vairākus sitienus aizsargi nobloķēja.

Puslaika vidū divreiz no tuvas distances pēc sitiena ar galvu paglāba Sorokins, bet laukuma otrā pusē no teicamas pozīcijas pāri sita Melnis.

Diemžēl puslaika izskaņā pēc iespēles soda laukumā bumbu vārtos raidīja Deniss Rakels, 41. minūtē panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Otrā puslaika sākumā viesi ļoti aktīvi uzbruka, taču ļoti bīstamus momentus izveidot neizdevās. Tikmēr 57. minūtē pēc centrējuma ar galvu labi uzsita Grīnbergs – Šteinbors ar pūlēm bumbu atsita.

66. minūtē Sorokins paglāba pēc bīstama sitiena apakšējā stūrī, taču sekojošo stūra sitienu pretinieki izmantoja – 1:2.

Pēc Rēķa sitiena ar neliela rikošeta palīdzību bumba bīstami aizspurdza gar pretinieku vārtu stabu, bet FK RFS tika pie daudz standartsituācijām.

Diemžēl kompensācijas laikā ātrajā uzbrukumā viesi guva arī trešos vārtus, uzstādot gala rezultātu – 1:3.

Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Rūdolfs Zeņģis, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Oskars Vientiess, Jean Mbassi, Jānis Grīnbergs, Ingars Pūlis